Dakle, filmovi

  1. ovaj I.T skroz dobar film, pierce brosnan glumi dosta zajebanog tipa, al ne ono snatch zajebano nego stvarno zajebanog, sa jakm vezama, lovom, itd itd, dosta su ga fizicki dobro tako odradili. jednom je zauzeo onaj mocan stav kao Kaj iz bejblejda znas ono kad se nasloni sa na zid sa jednom nogom savijenom u kolenu i prekrstenim rukama ---- e ti polozaji koje osobe zauzimaju i slicni tome, mogu da se podvedu pod drustvene strukture, ili pod komunikaciju,jer se salje poruka tim polozajem, i ko zna koliko je star taj polozaj, tipa neki rabin pre 3000 godina je stao tako kad ga je izdrkao neko. mogao bi se i neki rad napisati ali kapiram da postoji i sve

    Rabbi Aryeh Kaplan

  2. Па и обично руковање ко зна колико векова уназад шаље поруку да немаш оружје у руци и да приступаш саговорнику без задњих намера.

  3. pa dobro, evo idemo korak dalje u istrazivanju

  4. Novi blejd raner ne moze da se poredi sa originalom, podosta supljikaviji, ali svejedno dobar film, proleti tri sata za tren. Osmica neka.

  5. džeki čen omatorio,ali je simpatičniji ovako mator kako tuče, ali bogami i njega dobro tuku
    čovek realan skroz

  6. Dzeki Cen veliki car. Danas neki kurac rasmisljam sto kijanu rivs ima toliko filmova gde se bakce sa kung fuom, kad procitah da je njegov otac 1/16 kinez. Sta ti je genetika, sve ti jebem.

  7. Mountain Between Us. Odličan film, ali onakav kraj...
    Ja ne znam da li je banalniji kraj mogao bit osmišljen. To me je razočaralo haos, jer da sam neki režiser, kurac palac, osmislio bih nešto kreativnije. Da ne gotivim Idrisa Elbu, poslao bih mu preteću poruku..

  8. ВондерВумен је једна папазјанија од филма лепог лица.

  9. Jel gleda neko ovu pedofilcinu mrtvu lazu kostica

  10. Maestro, samo hetero, samo obrijane gledym. Dakle, Laza Kostić, Karleuša, Tereza Orlovski i kralj'ca Elizabeta ne dolaze u obzir.

  11. питам опет има ли ишта вредно у овој години?

  12. Да видимо Данкирк... не
    Џедаји - мислим да ти се не би допало :Д
    Get Out??
    ВондерВумен - немој
    Логан - мени је супер био, али то је суперхерој, значи капирам да не би
    Спајдермен хоум каминг - суперхерој
    Рат за планету мајмуна - онако

    Значи Гет аут евентуално

  13. Dankirk i dzon vik2 jedino valja

  14. издржао сам свега пола сата да гледам данкирк, сигурно најдосаднији филм што сам погледао у последње време

  15. Jel dosadniji od Mancester by the sea

  16. Srecna ti godisnjica Pope deset godina nije mala stvar ej

  17. манчестер је ок драма

  18. Pogledajte Detroit, mada meni ni Dunkirk nije bio loš

  19. B92 je kao relevantan nesto?

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.