Dakle, filmovi

  1. Kakav je kurac postala svjetska kinematografija, ja ne mogu da vjerujem. Pa zar je tako tesko napraviti film da ima nekog smisla, nesto sto ce sutra biti kultni film ili sta vec. Kakvi get outi, dunkirci, kurci palci, foreigner neki john wick, blade runner i picke materine. Pa gdje su filmovi ko pulp fiction, reservoir dogs, fear and the loathing in las vegas, scarface ili scent of woman. Bojkot svih novih filmova, zabranicu djeci da gledaju ovo sranje koje danas plasiraju.

  2. Najgore je što oni misle da je to ono što publika hoće, a kara. Odgledaš film, osećaš se kao da si karao sa kondomom gelender.

  3. gleda narod itetakako zato i ubace po 2-3 nova superheroja svake godine pa ih ukrstaju ovaj sa ovim ovaj sa onim pa se bore zajedno jebu se pa star wars jebeni sad svake godine po jedan deo mrtvi
    https://image.prntscr.com/image/R991aMalQWa2DaBlNeWQ0g.png

    dunkirk pojeba ove godine dont @ me

  4. Ali ipak niste u pravu
    Čim im se isplati da snimaju znači da neko oće da plati to da gleda ako oće da plati znači da masa to voli nema tu šta

  5. a evo sta zeljno iscekujemo u 2018 haha sve govno do govnurde
    https://image.prntscr.com/image/s4V0xytkTnCJ8z015Zv5pQ.png

    al nzm cemu kenjanje, niakd vise filmova i nikad ih lakse naci i gledati, gledajte sta vam se svidja i koga boli kurac

  6. Фореигнер гледо само због Џекија Џон Вик само због Ривса

  7. Ma znam tebra, al ako široke narodne mase vole govno, ne moram ja. Jedino što mi, eto, nije jasno da je tako teško naći dobar film, a ulaganja u iste nikad veća. Tužno je što moram da gledam filmove sa kraja 20tog stoljeća, a da živim u 21.

  8. maze runner jedva cekam i eto taj insidious samo da bi se kezili u bioskopu, sve ovo ostalo sranje do sranja

  9. Za ove Marvel, Star Wars i slične tipove filmova mi nije čudno, to je neki kult i da se nastavi snimati narednih 100 godina biće gledani iako ja nisam u toku sa tim.

  10. Pa koštaju efekti itd valjda da se napuca to sve ne razumem se al velike pare nisu jednako zagarantovano dobar film jbg

  11. napravili su kult od toga da bi zaradjivali pare, doduse niko ne pravi takve filmove a deca to vole..evropljani, australijanci i ostali prabe realisticnije filmove.svako moze da bira sta hoce mene nervira sto se ljudi toliko primaju na reklame

  12. Ajde ne lupaj Avendzerse uvek rado pogledam

  13. pa ok za zabavu ali ne mozes da kazes da su to kvalitetni filmovi.

  14. Koliko delova imaju avendžersi? Pogledao bih to sad recimo nisam nikad jbg

    Ja marvelove i disijeve filmove nekako nisam vario godinama, ove godine (opa, ko prvi skečuje da je to već prošla) gledao jedno 7-8 uključujući sve ajronmenove, antmena nekog, ove transformerse malo hvatao po teveu, betmena odgledao trilogiju, i u najmanju ruku su mi to sad sasvim korektni filmovi za ubijanje vremena, nije baš da sam zaluđen jbg ali ni ne pljujem kao ranije, jednog dana ću da nađem hronološku listu i da pogledam redom marvelove filmove

  15. Kakva je govnurda od filma Get out.

  16. Odgledao Superfast, (parodija na Fast n Furious). Preloš flik, premda jesu smešne ove face koju su odabrali za Vina Dizela, Pola Vokera i D Roka.

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.