Prijava

Ваистину се роди.

http://m.imdb.com/title/tt1568911/

Одличан филм. Баш ми је легла прича.

Kakvi su ovo filmovi, smeca dripacka. Evo nekih valjanih;
1. Town
2. Rounders
3. Goodfellas

S tim da ste sve ovo trebali vec gledati ali posto neki ne znaju sta valja, malo da ih uputim :)

Poserem se na departed,jedan od onih filmova koji je ful dok ga gledas,al ga zaboravis za dva dana.Dva puta sam gledao,pojma nemam o cemu je a pamtim sve I svasta toliko o bitnosti. On kao I town sto si okacio moze u grupu pristojnih nebitnih triler/crime filmova.

war horse je pateticno sranje i town je cini mi se isto tako nesto

Vi stvarno nemate ukusa, ameri rade najbolje filmove to je cinjenica al vidim da se ovdje vise cijene zutci i neki zabari nego pravi americki filmovi sa glumackom postavom od milijardu dolara.

italijani naprave 10 filmova od toga su 3 remek dela,ameri naprave tri hiljade od toga jedan remek delo

Mozda u zadnje vrijeme. Mislim u zadnje vrijeme niko ne pravi dobre filmove jer su svi u nekom kurcu ili nemaju para ili imaju ali ih ulazu u kurceve efekte.

Autoru sake, vidim da ste čovek od ukusa, možete li mi reći kakav je film inception jel vrijedan gledanja

kakvi americki glumci to sto ameri svoje glumce dizu u nebesa ne znaci da u evropi nema takvih glumaca, oni sve svoje velicaju maksimalno glumce, muziku, knjizevnost, institucije itd na kraju krajeva ima mnogo bitnijih stvari od glume za dobar film

Saake, ciji li si davno zaboravljeni dupli, aktiviran radi potreba trolovanja? Vrlo loseg trolovanja.

Fadjo, ne gotivim sci fi a ni nolanove filmove. Nisam kompetentan da o tome govorim stvarno, ali kazu da je di caprio dobro odigrao ulogu.

Ne trolam zaista, razocaran sam u ukuse ovdasnjih vukajlijasa. Odes nekoliko stranica nazad na ovoj temi i vidis kako su tada pravi vukajlijasi razmisljali. Ovo sada je neko eksperimentisanje sa svim i svacim od svahilijskih do juznosudanskih filmova.

Autore sake na prosloj strani je okaceno par pristojnih americkih filmova al nisu gangsterski tako da bih rekao da imate uske poglede na filmsku industriju. sportski pozdrav

Goodfellas, Godfather i Scarface su jedini gangsterski koje sam pregledao. Samo sam decko svestran, pa mi nije problem pricat ni o ciklitu ili romansama. Nisi ti mene jos upoznao, prati moje analne penetracije pojedinih "strucnjaka" ovdje na forumu, gotivit ces me :)

disaster artist sam pustio pre nekoliko dana,film o tomiju vizau

Pa poslednje filmove koje sam gledao u proteklih 15-ak, 20-ak do mesec dana....

Dunkirk - Film je dovoljno dobar da ga odgledaš, a da se ne smoriš. Ništa dalje od toga. Prosek u svakom pogledu. Dva puta ga ne bih pogledao, nema šanse. Površinski film. Lepe scene neke onako za videti. Maksimum 7 ocena. Daleko ispod očekivanog, s obzirom da su ljudi pričali da će da sjebe Rajana Redova. Može samo da se sagne Rajanu.

Detroit - Meni se svideo film iako nešto dosta ljudi mi kaže da im je sranje. Klasična drama po istinitom događaju. Belci maltretiraju čunjke. Čunja iz Star Vorsa sasvim dobar kao uostalom i svi protagonisti. Dobro ispričan događaj. Može 7,5

Valerian And The City of Thousand Plantes - Đubre od filma. Osim specijalnih efekata, koji sami po sebi ne mogu ovo da isčupaju, sve ostalo je kriv kurac. Glavni protagonisti su toliko iritantni da posle pola sata poželiš samo da ih udaraš. Priča glupa. 4,5

Lobster - Odličan film. Ukusno nenormalan, sa razlogom. Ne onako nenormalan samo da bi to bio. Ima neku specifičnu atmosferu koja provejava celim filmom. Neka nelagoda, tako nešto jebem li ga. 7,5.

Baby Driver - Film je potpuno glup. Pravljen je bez trunke razmišljanja o bilo čemu. Jebe mi se za saundtrek, to mogu na jutjubu da pustim. Toliko rupa, toliko klišea, toliko nebitan film. Jedino ga treba pogledati ako je sve drugo na svetu već pogledano, pa kao ajde to na kraju. 4,0.

Hittmans Bodyguard - Znao sam da je glup film, pa sam mislio da će isčupati sve to saradnja Rajana Rejnoldsa i Semjuela, al jebiga ništa od toga. Bajate fore, iritantna priča, ništa novo. Doduše za razliku od Baby Drivera, makar nije pretendovao na nešto ozbiljnije. 5,0

Blade Runner 2049 - Odličan Film. Sve je to Vilnev odradio bez rizika. Pokušao da uhvati žicu prvog dela, uspeo je i bez eksperimenta je održao do kraja filma. Tunjavi Gosling je odličan izbor za ovu ulogu. Ok, ne može ništa da bude kao original, posebno sa ovakvim vremenskim razmakom, al da ga jebeš poprilično dobro odrađen posao jer nije ni trebao da rizikuje. Priča nastavljena takođe vrlo solidno. 8.

Star Wars VIII - O priči ne mogu ništa dok se ne zaokruži trećim delom. Što se ostalog tiče, drago mi je da je sve to nastavljeno, jer mi nikada neće biti dosta SW. Za sada sam zadovoljan. Zabavni su filmovi, nije mi loša ni ova nova glumačka postava, a to što se razlikuje po mnogim stvarima od prva tri dela ili druga tri dela, to mi je sasvim normalno. Star Wars nikada nije bio za razmišljanje, nego je u pitanju neki osećaj da gledaš veliku epsku priču i to je sve i dalje tako.

It (2017)

Kakva govnurda,jedva sam zavrsio. Smrdjlivi imdb i ocene,5/10 maks