Dakle, filmovi

  1. E jebiga, pa šta im fali? Doduše nisu ono fazon UHD 4K i slični kurci, ali za gledanje gajbi su odličnog kvaliteta.

  2. catch me if you can zaboravio sam da je presolidna prelepost

  3. gonzo
    E jebiga, pa šta im fali? Doduše nisu ono fazon UHD 4K i slični kurci, ali za gledanje gajbi su odličnog kvaliteta.

    video je okej, audio je đubre.

  4. Pa Reme ubaciš sluške ili spojiš komp sa televizorom i pojačaš. Mada se slažem da je audio slab, a nije mi jasno zbog čega.

  5. Zato što pri tolikoj kompresiji koju radi YIFY nešto mora da ispašta, a izabrao je da to bude zvuk, jer je manje uočljivo.
    A to jeste, ako gledaš sa sluškama okej je, al' skoro nikada to ne radim, ja kao zvučnike koristim muzički stub sa užasno jakim vuferom, drvena kućišta zvučnika i sve, opasnan zvuk u svakom slučaju, i tu vidiš koja je razlika između zvuka kod YIFYa i bilo kog "većeg" ripa. I bude ti greota da gledaš YIFYa, pogotovo što nemam problema ni sa netom, sve mi skida u roku od pet minuta, a ni prostorom.
    http://www.speedtest.net/result/7045734809.png

    EDIT: Sad kad pogledam, patišpanj je jak u ovom postu. lolo

  6. gde ima lady bird dobar torent?

  7. ahhaha boli te kurac,reme,fino si se namestio za film

  8. http://www.imdb.com/title/tt5027774/ - Nadmašio je braću Koen po pitanju crnog humora. Kakav majstor, možda i njegov najbolji film.

  9. i dijalozi oni objasnjavaju,ona keva u isto vreme u kanalu i u isto vreme humor

  10. baca skeceve dobre sa sjebanom facom

  11. Mnogo, mnogo jednostavne i inteligentne fore. Sam kadar mi tera suze na oči. Ono kad je pitaju da li je bila kod zubara a njoj otok ostao hahaha, toliko jednostavno i genijalno. A ono kad žena čita njegovo pismo onako baš patetično i onda ubaci ono "kad sam ja bio u tebi a ti na meni", hahaha. Kidao sam se u par navrata. I onaj jebeni robot od ribe što radi u zoološkom vrtu hahahah

    Realno je film za deset

  12. hahahahhah
    realno najbolji film 2017. lagano

  13. ahaha jebote, ja ne znam koji je meni kurac, dal sam tolika nubara za kinematografiju il šta, vidim svi hvale ovaj film i reko aj da skinem, čim ga hvale na sva usta, i brate smorio sam se žešće jebeno ahahah baš teška smorčina od filma...dal sam gluperda pa ne vidim te sitnice koje vi primećujete jebem li ga, zanimljiviji mi je bio badi pas fudbaler, znači ne ne košarkaš, nego fudbaler koji je smeće u odnosu na košarkaša

  14. Nisi jedini shomy, smorio je i mene. Ne znam zasto, mozda sam glup ili nisam u toku sa ovim trendovima.

  15. inače veliki pozdrav mom prijatelju mikiju sosidzu O/

  16. ma ja generalno nemam pojma o filmovima i ne pamtim kad sam seo i odgledao film do kraja i bio oduševljen njime, zadnji je bio možda onaj ROOM pre dve godine, sve nešto gledam preko kurca i uglavnom prekinem na pola i pustim seriju neku koju odgledam do pete epizode i onda me i ona smori, evo tako već 7-8godina fazon

  17. ne znam sta da vam kazem ahah i da li ocekujete da vam nesto kazem,nadam se da ne

  18. Objasnili ste sami sebi u delu recenice mozda sam glup (zadnje tri reci pod navodnicima, ne mogu da nadjem na tabletsu tastaturi) odgovor je potvrdan

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.