Dakle, filmovi

  1. Film koji je hteo da se prezentuje kao nekonvencionalni horor, a sustinski kao latentna studija o kompeksnim jungo/frojdovskim arhetipnim blisko porodicnim odnosima. I samo po osnovu takvog pristupa pokupio je hvalospeve. Po mom misljenju fejlovao je u oba smera. Kao horor je tup i nezadovoljavajuc, kao studija nedovoljno dobro potkovan, a kao sam film manjkav, sa dosta propusta i losom glumom. Onako bacenih sat i po zivota.

    pricaj ti sta oces, ja kad sam video onu vesticu ispod krave usro sam se ko grlica

  2. Lepa sela lepo gore Prva Tv

  3. ja cu sad da skine leaving las vegas fda gledam

  4. Gledaj naš najbolji film Lepa sela lepo gore Prva Tv

  5. Ako mi nije 76. put da ga gledam i opet mi nije dosadan

  6. nisam gledao Lepa sela lepo gore...to jest znam par scena ali nikad vecinu filma

  7. Jok vala bombas, vise sam se usro od one babe u Shiningu nego od ove.

  8. Kad smo jednom stondirani pokusavali da se setimo kako se zove Bata Zivojinovic u Lepa sela lepo gore, svi gledali po 20 puta, al nema sanse.

  9. Najbolji nekonvencionalni horor je Leptirica.

  10. nekonvencionalni horor?

  11. Hahahhah pa to si ti citirao nekog, pogledaj prvi post na strani.

  12. ahahaha nisam ni citao, samo sam hteo da kazem da mi je bio strasan

  13. U Lepim selima kad u tunelu Manda onako ubrzano odpuza do kamiona el to namerno tako ili sta

  14. U lepim selima jedino vredi Vidakovic, mada njemu nije bilo tesko jer je svakako dugogodisnji narkoman pa zna kako

  15. Šougrls jeste kultni film u "tolko loš da je dobar" smislu, u neslavom društvu sa The Room ili Betmen I Robin

    ja ga nisam uopste tako doziveo.meni je gluma fenomenalna, inteligentni dijalozi.sve vrh.po mom misljenju remek delo

  16. Nas najbolji film ikada je ona voli zvezdu

  17. Drugi je artiljero

  18. Kao horor je tup i nezadovoljavajuc, kao studija nedovoljno dobro potkovan, a kao sam film manjkav, sa dosta propusta i losom glumom.

    Pa zapravo ne znam zasto ocekujes da film donese "zakljucke" da bi ispunio tematiku. Ovde samo cacne pricu o seksualizaciji i raznim cudima i ostavi te da sam razmisljas. Kao horor, nije horor nego vise psiho triler, nelagoda postoji dok ga gledas, iako nema nijedne scene da se useres, opsti osecaj je tu. Vizuelno je savrsen, gluma je daleko od lose. Muzika odlicna.

    A sustinski nije samo prica o tim "blisko porodicnim odnosima", nego dobrim delom cacne i religiju, veru, pa i pocetak americkog drustva.

    A po prici, najblize mi je bapskim jezivim pricama, skeoz ima tu vlasku atmosferu sto je u ovom slucaju dovoljno da bude zabavan za gledanje.

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.