Dakle, filmovi

  1. Религијски аспект мимо очигледног играња са ђаволом и вештичарењем је искушење које је присутно кроз цео филм и седам смртних грехова који су приказани кроз седам чланова породице. Ако провалиш, Томасин и јесте једина заиста искрена у својој вери. Остали се кају тек када је касно. Ћале и понос, кевина завист, клинац и пожуда, клинка и лењост итд.
    КВАРИША Свако на крају гине захваљујући свом "греху" АШИРАВК И да, кевине халуцинације, привиђа јој се шта јој највише недостаје и фали, оживљава, и прва ствар коју примећује је шоља.

    А мени је до јаја и осврт на класичне бајке, тако можеш да видиш осврт на Ивицу и Марицу, Три прасета, Пепељугу, Снежану и седам патуљака, Златокосу, Црвенкапу итд.

    Буквално гледај филм као фолк причу и филм постаје одличан.

  2. Pokusao sam ga sagledam sa svih aspekata, ne pozurujem ja nikada da film ocenim losim, ali mi je naprosto bio bolan za gledanje (ne u smislu u kojem je zamisljen), moglo je to mnogo bolje da se odradi. Kao onaj Dark song na primer, film za koji ti bude zao kad se zavrsi, a ne ovaj modern Bergman wanabe.

  3. Dajte tih par horora novijih al da su pristojni,pominjan je neki spanski bio ja msm.Dark song ok mozda pogledam nesto i ne obecava. The witch pristojan 7,5/10.

    Ustav Republike Hrvatske (2016)

    Dobar film 8/10,Glogovac maestralan

  4. Shutter Island
    Shawshank Redemption
    Se7en
    Fight Club
    Gone Girl

  5. Katalina prelepo izgledate veceras

  6. Odakle je ovo sto je Armin napisao

  7. Giga moravac se obraca tako zeni

  8. Hvala Vam najlepše, autore Bjuren Van :)

  9. cathalian
    Shutter Island
    Shawshank Redemption
    Se7en
    Fight Club
    Gone Girl

    ДА КАТАЛИНА, ова тема има 1512 страна и сиг сиг СИГ нико никад није препоручио ове класике типа Шавшенк Севен Фајт клаб ХД.
    Иначе одгледао сам Гоне гирл пре пар дана кад сам препоручио неки сличан, скроз добар филм.

  10. Vial, pa pitanje je bilo ponaosobno, ja rekla za sebe. Nekeee od omiljenih. :)
    Daj taj sličan, da se nekad pogleda.

  11. Аха, аха, опростее.
    Иначе http://www.imdb.com/title/tt1392214/
    Кад сам рекао сличан, тео сам рећи да кад сам гледао Призонерс на Имдбу, гоне гилр ми је избацио доле у рекомендед. Али добар је дакако!

  12. Gledala sam ovaj film. Dobar je, moram reći.

  13. Гледао, још давно, ок филмић.

  14. Citao knjigu Iscezla (gone girl) u bolnici nesto bio 2-3 dana svojevremeno i zena mi donela, knjiga razbila, a film mi nije bio ni blizu.

  15. Isto kao i marsovac uostalom, uglavnom nemojte citati knjige pre gledanja filma

  16. a mozda sto znas sta ce biti subjektivni utisak uglavnom verovatno

  17. Shutter Island - smeće, među najgorim skrosezeovim.
    Shawshank Redemption - solidan film izvikan do zla boga
    Se7en - kul film, osmica
    Fight Club - do jaja film, ali preizvikan
    Gone Girl - Finčer je car, ali mu pucati u kolena jer je ulogu dao jebenom Benu Afleku

  18. Shutter Island gowno teško

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.