Dakle, filmovi

  1. od lukasa znam sve pesme napamet.najveci smeker na estradi, boem, probisvet

  2. In cold blood.
    http://www.imdb.com/title/tt0061809/

    Dobar film, ne odlican, ali ima momente gde bas briljira, inace po osnovu knjige Trumana Kapotea koju je napisao po istinitom dogadjaju.

    Spojlercina
    Scena kada omanjeg krvnika treba da obese, on se ispoveda o odnosu sa svojim ocem, koliko ga voli i mrzi u isto vreme i pritome nije u stanju da zaplace, ali mu se na licu reflektuju kapi kise koje se slivaju niz prozor... neverovatno dobro.
    Edit, ova scena.
    https://www.youtube.com/watch?v=k4YuBxpQwqA

  3. Imate ovde da skinete The Other Me sa prevodom
    http://www.balkandownload.org/topic/75791-eteros-ego-the-other-me-2016/

    ja gledao, zanimljiv filmic ko voli takve, ko voli tako narodnjake i zvezdu tesko da se svidi

  4. The Florida Project (2017)

    Ne znam sto ste popljuvali ovaj film. Odlicna gluma,likovi fino razradjeni,ima nesto iskreno u filmu. Podsetio me na bojhud. 8,5/10 sto se mene tice.

  5. ух, чуо сам за овај филм, рекли су ми да је одличан

    а драјв, да ли си гледала? онај са рајаном гослингом

  6. Inspešn kakav je jel gledao neko?

  7. Inspešn kakav je jel gledao neko?

    Nemam pojma brate, meni svi preporučuju Kuma.

  8. Интачаблс гледао бар 10х, одличан филм, по истинистом догађају. Један од омиљених.

  9. E, da nije neko odgledao do kraja Denkirk, imam pitanje - je li sleteo onaj pilot Tom Hardi?

  10. sleteo i predao se švabama,
    ostatak ćeš gledati u drugom delu

  11. Виалпандо де-Кристо
    Интачаблс гледао бар 10х, одличан филм, по истинистом догађају. Један од омиљених.

    +1

    Слажем се са вама цењени ауторе nwa.

  12. Иначе препоруке за Интачаблс, свима значи.

  13. Интачиблс патетично смеће. Француски филм за људе који не воле француске филмове, а гасирају се да гледају нешто што није холивуд, јер је то као кул. А заправо тотално холивудски тип филма.

  14. bas cu vcrs da ga odgledam taj intacabls, imam ga na kompu sigurno 4-5 god

  15. Moram da primetim da me Remeovo obitavanje na ovom forumu podseća malo na k plus. Prosipa pamet o mobilnim telefonima, automobilima, pivu, filmovima itd. Tako i k plus jebeni, k plus hleb, k plus čarape, k plus pašteta, k plus kafa, k plus žica za pranje sudova. Sve u svemu sve što nosi naziv k plus je smeće. Ista stvar je i sa remetovim zaključcima, tvrdnjama i celokupnim stavovima koje ovde iznosi.

    Ništa lično prijatelju 0/

  16. Објективно добар филм, па 8.6 оцена на ИМДБу.

  17. Objektivno, film za domaćice. Ne prosipam pamet o automobilima, za to me boli đoka nekako. Cak ni o mobilnim. Al mi struka to, i dobro znam sta je huawei, tako da je smesno pljuvanje po tome.

    Sto se piva tice, nis ti popio piva koliko sam ja napravio. A sto se filmova tice, ovde samo apofisa i prova smatram relevantnim kek. Tako da poyić.

  18. Pa što si ga pogledao ako je smeće?

  19. Pa pogledao sam ja mnogo toga. Bas retko prekinem neodgledan film. A ovaj je suvi pateticni prosek, koji je debelo precenjen.