Dakle, filmovi

  1. Pa dobro, poštujem svačije mišljenje. U svakom slučaju...

  2. Sto se piva tice, nis ti popio piva koliko sam ja napravio. A sto se filmova tice, ovde samo apofisa i prova smatram relevantnim kek.

    Hahaha ne zna se koja od dve rečenice zrači jači lol

  3. Gonzo, stvarno dugo nisi bio na sajtu. Jbt, je l mozes da skontas zajebanciju jbt, koji ti kurac u poslednje vreme

  4. A ni ja nisam popio piva kolilo sam skuvao kek

  5. Ucestvovao sam u kuvanju nekih 10-20 (ja i jos jedna do dve osobe) tona. A sam sam skuvao nekih 400litara
    Sto mu dodje 20400 litara. Jbg. Skapo bih od rakcine da sam toliko popio.

  6. Ali ne možeš reći da pivo sa tekilom nije dobro. Nisi probao.
    :)

  7. Gonzo, stvarno dugo nisi bio na sajtu. Jbt, je l mozes da skontas zajebanciju jbt, koji ti kurac u poslednje vreme

    O jebem te blesavog, pa zar nisam napisao hahaha. Moram li i smajlije da stavljam.

  8. cathalian
    Pa što si ga pogledao ako je smeće?

    Треба некад и неко смеће да се погледа. Хехе.

  9. Badi, to stoji. :) Ali ja, ako primetim da mi se film ne dopada, ne nastavljam da gledam.

  10. https://www.ratebeer.com/beer/desperados/4007/
    Mogu, po IMDBu za piva, ovo je gore od Jelena, Lava i Valjevskog zajedno. Tipa The Room u svetu piva. Radleri nisu piva, to su piva sa aromama drugih pića, tj. piva za ljude koji ne vole piva. Postoji mozda par radlera koki su okej.

    Overall ocena ti je u odnosu na sva piva. Ovo ima 1/100.

  11. I koliko god ratebeer bio đubre, makar je dobar za detekciju losih piva. I bukvalno sve ispod 5/100 jeste đubre. Iznad moze da bude okej.

  12. Zar nema negdje tema o pivu? Moram to malo da pročačkam, dosta erdingera i onog na z kog je bilo u aromi na akciji doskora.

  13. Код ме је то више код серија, ако је смеће онда престајем са гледањем, а филм се трудим да одгледам, ма колико смеће био. Скоро сам гледао неку глупост, неки старинси, Џони Гитара. Смеће и безвезе је, али одгледао сам га.

  14. Сантјаго, ja sam samo žena. Naravno da ću više voleti piva koja nemaju ukus piva. Što ne znači da je moje pivo đubre. :)

  15. Lukac, za tebe jedno kvalitetno prangijanje!

  16. Katalina jeste li to vi na fotografiji

  17. Zašto prangijanje?
    Elem filmovi koje preporučujem je svakako trilogija o dolarima, ali to je vjerovatno velika većina vas gledala.
    Cio dan slušam Morikonea lol

    E da, kako se zove onaj film gdje lik posvađa dva bosa iz dva grada, ima japanski ima vestern na taj fazon?

  18. Nije naravno. Znam mnogo divnih zena koje vole piva sa ukusom piva. Pa "tvoje" pivo nije pivo. A i moz da se tebi sviđa, ali je po kvalitetu trabant.

  19. Lukac
    http://www.imdb.com/title/tt0055630/
    http://www.imdb.com/title/tt0116830/

    Cathalian najprovidniji dupli na sajtu. Sta se pretvaras da si zemsko unosis zlu krv na sajt, propagiras tekila pivo, sram te bilo.

    Edit. ako si zemsko, izvini, poklonicu ti ruzu

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.