Dakle, filmovi

  1. Bjurenu, mi smo! Da li Vam se dopadamo?

  2. Apofise hvala do neba, godinama već tražim ponekad te filmove :D
    Imadeš li kakav fin vestern za preporuku možda?

  3. Ma dobra si kao picka nema sta
    Tj dobar si

  4. Сантјаго, dobro onda, recimo da sam ja samo divna žena koja nije divna.
    Malo se sprdamo, ukusi se razlikuju. A ja slušam Vas, koji ste stručni. Jer sam dobila informaciju da jeste i ne bih to poricala. :)

  5. Апофис, na moju žalost već se zna da nisam dupli. I zahtevam ružu! Jer sam već prošla kroz groznu fazu "dupli" i ne bih ponovo. :)

  6. Cathalian, zalim zbog tvoje DP faze. Dacu ti dve ruze onda, da priznam i ne priznam da nisam u pravu. Ali zensko koje otvori profil na vukajliji i hejtuje regular pivo, to je mnogo sumnjivo.

    Lukac, eto me za momenat.

  7. Pitaj Lukca da li sam dupli. :)

  8. Nemoj da mislis da nece da pitamo

  9. Jedna crvena i jedna bela! Kad ti se pošalju dokazi da nisam dupli!

  10. Nije duplak. Mada ne znam koliko moja riječ vrijedi na forumu na forumu.

  11. Imaju one bijele sa crvenom ivicom, samo skupe...

  12. Btw, ne hejtujem regular pivo, volim zaječarac, ali nisam u Srbiji. Bolji izbor nemam. :)

  13. Katalina zapratite me na Vikajliji.com da stignem StrajuKg tebi sekund a meni znaci puno

  14. Zapratite me na Instagramu. :)

  15. Запратио одавно. ;)

  16. Jebes instagam Vukajlija je zivot

  17. Badi, ti znaš da nisam dupli. Dovoljno!

  18. Jedna crvena i jedna bela

    saće bombaš da ti objasni kako glasaš za sns.
    Zajecar nije neki kvalitet kao nijedna od tih pivara. Gde si ako nije tajna?

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.