Prijava

Mali Ker
Gledaj korejske akcione, rekli su
Mnogo su dobri, rekli su

Mikrokeru, pogledaj ovo

EDIT: Gamby, popravih link xD

jebem ti to govno od filma

https://www.imdb.com/title/tt6499752/

Ovo je imalo potencijala da bude tipa prvi Matrix senzacija, ali su dali nekom detetu od 15 godina da pise scenarijo. Ovako neka 6tica, ideja je dobra i na trenutke zabavno za gledanje.

iziso i srpski titl za taj film.

Ovo je imalo potencijala da bude tipa prvi Matrix senzacija, ali su dali nekom detetu od 15 godina da pise scenarijo. Ovako neka 6tica, ideja je dobra i na trenutke zabavno za gledanje.

planiram da pogledam, scenarista inace ima 40 godina

August:Osage County: www.imdb.com/title/tt1322269/
Meril Strip je potrebno nešto više od Mostova okruga Medison da se razmaše. I to je ovaj film. Zapanjujuća gluma. Te 2014. je ipak Oskara odnela Kejt Blanšet za Blue Jesmine.
Iz nekog uvrnutog razloga baš rado gledam te američke filmove gde se disfunkcionalna familija okuplja i evocira sranja.

Koliko se secam, Andjelova mama je bila u studiju na pocetku, bas ono vece kad je Teodora imala cuveni telefonski poziv sa Gocom, i ona tad nije imala nista protiv Teodore, a ujak je jednom, kasnije, poslao Teodori neku narukvicu. Za to vreme je Goca sve vreme davala neke izjave protiv te veze pa su ljudi onda verovatno pomislili „kad vama ne valja Andjelo, onda ni nama ne valja vasa Teodora” Mada, oni su kulturno cutali do kraja i jos cute, dok smo od Goce svasta culi. Sve u svemu, Goca se debelo umesala u ovu vezu i najvise je kriva za sve.

Srbija, 2018

Jel moguce da si postao spam

https://www.imdb.com/title/tt7784604/

ne volim horore jer generalno me smaraju, ili su ovi moderniji u rangu govno defki iz 2013, ali ovaj je odlican.fenomenalan prolog i uvod u film, a na scenu na oko pola sata od pocetka filma sam se zapitao.

da, sjajan film, ali predvidljiv kraj i to... nisam mali da se plašim horora, ali sam se štrecnuo par puta

Uuuu strašan film Hereditary, gledao sam ga u bioskopu čak, sjajna glavna glumica a devojčica (koja cokće)...pa recimo samo da joj želim da izgubi nevinost. Nekad. Jednom.

Hereditary, odlican film, neobican.ima mnogo dobrih scena

Jeben film Hereditary. Gabriel Burn rodjen za uloge u okultnim filmovima, cak i kada je pozitivac. Zamerka samo nametljivoj skeri muzici, sranje da diktira kad covek treba da se usere u gace, valjalo je malo suptilnije.

American animals

Istinit dogadjaj, 4 studenta odluce da ukradu vredne knjige iz biblioteke, kontaju da ce uspeti pripremajuci se gledanjem filmova i citanjem heist tutorijala na netu. Odradjen kao pola dokumentarac, pola film, zanimljiva prica, ali realizacija nista posebno. Par momenata ima dobrih, na temu motivacije i filozofije svakog od njih. Izmedju 6tice i sedmice.

Razocarao je malo,imao potencijala ali su ga usrali od pola. 6 maksimum.