Prijava

Pomislim “zar je neko toliko glup da pogleda film koji na imdb ima 5,5” a onda se setim da ista osoba gleda avendzerse jebene

Колико глуп овај Мајстрони кхахах

Па дебилу није тај ИМДб свети грал седме умјетности нити су увијек добро оцијењени филмови перфекција. Ко је одгледао 3 филма у животу бар је једном тражио на ИМДб нешто са 5 звјездица или мање, јер та дебилана тамо не зна ништа да оцијени.

Глуп је онај што се узда у оцене на ајембидиу. Знам лика, шатро воли филмове разуме се и то, а кад погледаш само деветке и десетке дели

moze se desiti da osmica bude govnurda, ali ne biva da petica bude filmcina da se razumemo

ne biva da petica bude filmcina

Ni u to nisam siguran, s obzirom da je Primer imao dugo ocenu oko šestice. Sad je malo narastao skor, jer ga 15 godina kasnije uglavnom gledaju i ocenjuju oni koji znaju šta da očekuju.

petica i sestica nisu isto

Dajte torent u Pvt od Avendzersa 2019 i nemoj da jedete govna
Film sa jebenim superherojem ili vise njih ja ne znam sta ocekujete od toga

kolko para tolko muzike

Pravila teme
Strogo su zabranjeni spojleri

ne seri maestro 5.5 je pojaka ocena za horor i br ocena nije mali kao kod vecine horora.

nasao sam ovde.vidim da su od juce hd ripovi ili od pre par sati.neki valja.
https://www.limetorrents.info/search/all/Avengers%20-Endgame/
inace,imam neverovatnu odbojnost prema tim pauk covek,sisimis covek,mrav covek i slicnim filmovima...jos kada cujem da ljudi od 20-30-40 itd godina drkaju na nabildovanog zelenog gmaza,neka me jeza obuzme.ne zmaerite ukoliko volite to.ja takve filmove ne kapiram.raja sa kojom se druzim su u fazonu avnendzersi su do jaja,vauuu.ja u fazonu odrastite jebem vas vise.oni meni da sam glup ko kurac i da ne kapiram.
zdrava komunikacija je kljuc svega.
u nekom narednom periodu cu se naterati da pogledam makar neki,pa da vidim da li cu moci jos koji.mozda i bude.ju jebote,ali je ono dobro,bio sam budala.mada,ne verujem.

Ima jedan ne znam iz koje godine je uopšte nije loš film.
Hvala brate

Боља је ретард да се разумемо

s obzirom da je Primer imao dugo ocenu oko šestice. Sad je malo narastao skor

Ovo je dobar primer da ocena nije pouzdano merilo, za taj film konkretno uglavnom su ostavljali rivjue u fazonu - loše osvetljenje, nije čista slika, previše komplikovan rečnik fizičara nisu preveli za nas debile... i slično. Dakle ocenjuju likovi koji stavljaju neke površne stvari i šminku u prvi plan, čitaj klinci. A lik je uspeo da za 7000 dolara napravi pravo malo remek delo, sve sam napisao, režirao, glavnu ulogu odigrao.. Baš podvig vredan pažnje. Onaj kutlavi maestro ne bi za te pare napravio ni jutjub klip :D

Ja kad mi negde neko preporuci film prvo odem na imdb da vidim sta pise, ako je neka mlaka prica u opisu ili ocena manja od 7, nema sanse da cu pogledati

Pusta demokratija, svaka njuška sme da delja ocene; zato smo valjda ovde (na forumu) da to prosejemo...

Evo, šta reći za ovo čudo? lično se sit izvaljah od smeha, pa još i snimiše film o ovom filmu

https://www.imdb.com/title/tt0368226/?ref_=nv_sr_1?ref_=nv_sr_1

A snimite samo razliku u ocenama sa imdb i metasorea za ovaj biser

https://www.imdb.com/title/tt1675434/?ref_=ttls_li_tt