Dakle, filmovi

  1. Prajm Ana Nikolić je bila top

  2. Moze film o Rasti postati popularan ako ubace scene kako jebe Anu Nikolic u dupe

    рофл

  3. Neloš je kiler sasvim. Nešto najbliže što je film prišao Hitmen agent 47 franšizi, uključujući i istoimena dva filma koji su direktan derivat

  4. глуми фасбендер гледаћу врв

  5. Maritian - preporuka ko voli imbecilne nasa story-e

  6. Davno pogledano, caro

    Gorane, the killer planiram da pogledam za vikend sad, djeluje mi da ce biti bas dobar

  7. Poštovanje cijenjeni člane Pliduuu, da li ste pogledali film i kako vam se čini?
    Nadam se da ste uživali, lijep pozdrav za vas i vaše najmilije.

    Uvaženi ostali članovi, evo vam još bogougodnih filmića:
    The American Friend (1977)
    Sundown: The Vampire in Retreat (1989)
    American Me (1992)
    The Piano (1993)
    Alive (1993)
    The Basketball Diaries (1995)
    Assassin(s) (1997)
    The Piano Teacher (2001)
    Insomnia (2002)

  8. гледах индијану џонс новог није лош хафисом форд кида

  9. Kako vam se čini Napoleon?

  10. HAHA VUZI PA TI DECKO BOLJE GLEDAJ NEKE DOBRE KOMEDIJE NEGO STO GLEDAS ONO KOMERCIJALNO SMECE KOJE HARISON FORD MORA DA ODRADI KAKO BI ISPLATIO KOCKARSKE DUGOVE SVOJA DVA SINA A I ON ODAVNO NEMA LEBA U CREVU

  11. харисон форд тата мата

  12. Jesam rango, dobar je The Killer

  13. https://www.imdb.com/title/tt16300962/

    Malo odskače od drugih horora, pozitivno. Ako možete da sažvaćete španski jezik tj.
    Od istog režisera preporučujem i Terrified.

    Made in Argentina

  14. od drugih horora odskace malo vise.taj i talk to me, horori godine/
    koliko sam video dejan ognjanovic nema neko pozitivno mislenje za ovaj film lol
    kaze ishajpovan, sto ljudi ga pitalo jel gledao when evil lurks.pa pitalo ga jer se film izdvaja od drugih horora a on je strucnjak za horor ali se samo njemu ne izdvaja.nisam citao sve sta je pisao naravno samo sam na pocetku video da ima zamerku jer nije objasnjeno malo vise o trulima, njihova istorija itd.a to je bas majstorski objasnjeno, u pocetku covek naravno ne zna sta su i kakvi su oni ali kako film odmice saznaje sve vise.meni je sve to ispalo bas uverljivo.gluma je vrh.kroz ceo film ljudi najebu zato sto ne mogu da se savladaju, da savladaju emocije.malo brutalan, malo jeziv, i nadasve uverljiv film.ima i krupnijih mana ali nema veze.tako je dezmekasti deki srao i za midsummer da je sranje pa kad su svi bili u fazonu sta to pricas jbt onda je on odgledao i drugi put film i provalio da je dobar.

  15. Guglao sam da vidim ko je Dejan Ognjanović, nije onaj fudbaler ipak

  16. mislio si na pericu ognjenovica sto posto.doprinosi ognjanovic nije da ne doprinosi ali nekad jede govna.moje skromno mislenje;

  17. Mislio sam baš na Dejana Ognjanovića

"нелош речник на сръбския жаргон http://vukajlija.com"

@zinaidasun | 13. November 2011.