Dakle, filmovi

  1. одгледах д рок са шон конеријем и николом скејџом кидалица

  2. Stena zakon, pogledao je milion puta

  3. The Rock, Con Air i Face Off otprilike u isto vreme se pojavili najbolji skejdžovi filmovi

  4. нисам само кон ер гледо нити ћу не привлачиме

  5. Gledaj veruj bratu kupi šomi
    A posle Stone Cold s Brajanom Bosfortom obavezno i na kraju možda najbolji akcioni old skul sa Brusom - Last boy scout

  6. Kako bre kidaju akcioni devedesetih

  7. Last boy scout

    Leđendarni prevod - Prljavi igraju prljavo

  8. The Rock, Con Air i Face Off otprilike u isto vreme se pojavili najbolji skejdžovi filmovi

    face/off mozda i najbolji akcioni film uopste

    odlicna su i ova druga dva, con air gledo sto puta. kad sam otisao prvi put u svicu nisam znao taj nemacki bas najbolje a tamo je svaka druga rec i u sali i u zbilji arsloh i filmovi im se sinhronizuju, a jedina dva strana filma koja sam imo na vhs-u sa nasim prevodom bili con air i running man od arnolda, odgledo oba po sto puta i zahvaljujuci con airu sam znao ko je dejv sapel pre nego sto je to postalo popularno

  9. Od akcionih legendarnih jos Smrtonosno oruzje 1-4, Umri muski kec i trojka

  10. galantni sta ti smeta u drugom delu umri muskih?

  11. Nekako mi Dejan Cukic, mada moze da se gleda

  12. dobra su mi sva tri, ali slazem se da je treci bolji od drugog, a prvi je naravno najbolji

  13. Treći nekako uvek ispratim bez da menjam kanal ako bude na tv

  14. I tu prestaje franšiza Die Hard

  15. I tu prestaje franšiza Die Hard

    +1
    jbt ja nisam ni znao da su posle četvrtog dela (četvrti sranje al bio bar marketinški dostojanstveno ishajpovan, pa se gledao) snimili još valjda 2 dela. gledo sam u jednom delu meklejn nešto dolazi u rusiju i tamo ga proganja danilo sin vukoja šćepanovića šćepa iz serije stižu dolari koji ne ume gumu na autu da zameni

  16. Film o Dzeju ili Rasti, kojem se prikloniti

  17. Rasti, on prodaje i ljut mrčendajz iz filma

  18. Moze film o Rasti postati popularan ako ubace scene kako jebe Anu Nikolic u dupe

"Jedan od sajtova koji se pretvorio u svojevrstan pokret čiju komiku savršeno razumeju i njegovi dugogodišnji članovi a i oni koji ga prvi put posete je Vukajlija. Vukajlija je mesto za veliku decu koja za svaku pojavu ili termin imaju sopstveno objašnjenje i viđenje, i u tome je tajna višegodišnjeg uspeha."

Sonja Martić na Brand Fairu | 10. Jun 2011.