Prijava

Џон Ву урадио филм после 210 годиан гледаћу врв кад наши скину

sinoć pustio Batman begins, najjača triologija i dalje svega mi. Katie Holmes je preslatka, zaljubio sam se, i setim se da sam pogledao video snimak neke devojke što puši (da izvinete) a bukvalno je preslikana ona. Ako još ko ima crush na nju javite se u pvt da šibnem link

Па шибни јавно шта си се стисо? да бутман са бејлом је добар а најмање сам упамтио онај из 2012е

а што не би смело
ок сличи донекле колико видим

Tema je filmovi jeli, sve na mestu

Jel može mala pomoć, film iz negde devedesetih mislim, čovek neki seksista šovinista nešto, umre i za kaznu ga vrate nazad na zemlju u telu žene, pa ga drugar najbolji napumpa i ovaj ostane trudan?

mislis ono kad svarceneger zatrudni

odgledao Sound of freedom, ocekivao sam vise ali bio je potreban ovakav film, mozda potrebniji nego samar zvezdi u eri alimpijevica

melkijades
Jel može mala pomoć, film iz negde devedesetih mislim, čovek neki seksista šovinista nešto, umre i za kaznu ga vrate nazad na zemlju u telu žene, pa ga drugar najbolji napumpa i ovaj ostane trudan?

Мени то, Мелки, звучи на овај опус Блејка Едвардса
https://www.youtube.com/watch?v=SW8VdkKMN88



А Саунд оф Фрид'м, одлгедао га у биоскопу раније, очекивах више, али сасвим солидан филм....

Gledo sam barbiku pre neko veče, masivno razočaranje, toliko buke oko toga a nula drame. Drago mi je da sam prestao davno da idem u bioskope, ima drugih stvari gde bih mnogo radije ispadao mlad majmun

зашто би неко гледо филм Барбика

barbiku su prestali pustau u bioskopima ljudi masovno ejakulirali na barbi i kena

Gledao sinemi barbihajmera i ja, razocarenje oba, openjahmer mozda i vise

A koje sranje, samo sto sam stavio puder, izdepilirao noge i seo da gledam barbi vidim da ga pljujete..odustajem