Dakle, filmovi

  1. Вреди сваки секунд гледања, чак ми је било жао што није још мало потрајао, и не знам како га нисам погледао раније: <<500 days of Summer>> глуме Zooey Deschanel и Joseph Gordon-Levitt :))

  2. ^^^Иначе филм са одличном музиком :))
    <<After sex>> Гледао га одавно, сад поново. Јако добар, са веома занимљивом тематиком. :))

  3. Не знам је л' неко препоручио пре мене, ал' ево - Exam
    Прејебен филм.

  4. Јел има неко овај филм?
    http://www.imdb.com/title/tt0273300/
    Јако ми се допао, али нигде не могу да га пронађем на нету.

  5. http://www.imdb.com/title/tt1314655/
    Horor. Međutim nije da se nešto osvrćem.Nije toliko strašan koliko je priča zanimljiva. Vredi. Preporučujem.

  6. Urke imas ga na megaupload -u.

  7. Idiokratija/Idiocracy (2005).
    Manje više komedija (američka) koja govori o tome da na glupima svet ostaje.
    Bilo na Avali pre neku nedelju.

  8. http://www.imdb.com/title/tt0154421/ The Idiots (1998)

    Na sličnu temu...

    The group of people gather at the house in Copenhagen suburb to break all the limitations and to bring out the "inner idiot" in themselves.

  9. http://www.imdb.com/title/tt1017451/

    Јако добра идеја, али ипак... није испао како треба. Дакле, површно додирнута ионако плитка прича, о историји бенда и да не говорим, музика - никако да се уклопи. Једино што ми се допада је назив, јер за ранавејзе знам одавно, и главна глумица, јебига.

  10. The Fighter http://www.imdb.com/title/tt0964517/ Na kraju prikažu kako izgledaju stvarni likovi. Bejl ga je skinuo u originalu.

  11. Варљиво сунце http://www.imdb.com/title/tt0111579/
    Варљиво сунце 2 http://www.imdb.com/title/tt0403645/

    Два филма која заиста имају душу. У првом филму је кроз животну причу генерала Котова лепо дочаран период Стаљинових чистки. Други део обухвата период Другог светског рата и наставак приче о генералу Котову и његовој породици.

  12. Odgledah Omen iz 76., naravno bolji utisak nego ovaj noviji. Li ekstra glumi, Gregori mi je na pocetku bio malo hladan, ali posle je super, a klinac je prelep i genijalan. Procitah da je u poslednjoj sceni malom receno da se ni slucajno ne smeje i tako je nastao onaj prezlocest osmeh:)
    Odgledah i Black swan, uvrnuto, svidja mi se. A i puno volim Natali.

  13. Little Miss Sunshine http://www.imdb.com/title/tt0449059/

    У питању је добра комедија. Све се врти око једне пододице и то какве: ћерка је мала дебељуца којој је сан да постане мис, син је фанатик који машта да постане пилот и зарекао се да неће реч да проговори док то не оствари, отац је пропали писац књига на тему психологије успеха, мајка је условно речено нормална, деда је наркоман а ујак је психијатријски случај. Са оваквим ликовима какав год да је сценарио комедија мора да успе.

  14. То Пуфнице! :)))
    Литл Мис Саншајн је супер филм такође, ја волим те лузерске филмове!

  15. Ел се јебе у том филму та мала ,како рече да се зове , Литл Мис Саншајн?

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.