Kutak za gitariste i one koji bi voleli to da budu

  1. Super, znači da tražim oko 150 za sve...

  2. https://www.youtube.com/watch?v=M7C3jOjhxgA
    Синоћ снимио нови инструментал, па преслушајте.

  3. http://www.youtube.com/watch?v=1SrJ44iY4uU
    Opet nešto novo. "Činela" je zveckanje ključeva, doboš je papuča, bas bubanj je udarac u rukohvat fotelje, i na par mesta ima zvuk udarca kašike u šoljicu, pa sve to semplovano.

  4. Hahaha, mnogo mi se dopada kako je izvedeno, to je po meni umeće i snalažljivost.

  5. Неки моји демо снимци, пошто многи каже како инструменталима фали текст.
    Лош је звук, снимано је све из једног тејка на лап-топ, а планирам да све урадим много квалитетније и лепше: http://www.youtube.com/watch?v=OImQSrCVRG0
    ЕДИТ: текстови су мекани, ал' то је оно што се тражи.

  6. Kada se tekst piše tako da se svaka dva susjedna stiha rimuju, sve i da je dubokouman zvuči tinejdžerski.
    Prelistah ti ove pjesme na brzinu i ne volim ovaj fazon mada od ovih što čuh po po minut - minut i po ova "ispod plastičnog krova" mi najviše zapala za oko.

    Realno ovi instrumentali ranije što si kačio su ti pedes puta bolji a i džitru sviraš nekako generično dok pjevaš jebem li ga. Ono dok ti slušam instrumentale zamišljam te kao nekog mnogo kul tipa a kad sviraš ove pjesmice si mi kao neki tinejdžer koji sjedi kući u potkošulji, donjem dijelu trenerke i japankama sa sve čarapama lel.

  7. Зато и избегавам певање и све то, зато су ми инструментали заниљмивији. Испод пластичног крова је и мој фаворит и ту, а и међу свим осталим радовима.
    Хахаха, имам оне кариране папуче, не волим јапанке.

  8. Дајте ми неки добар вст бубањ програм или нешто слично, могу и они неки модерни туц туц бубњеви само да је вст.
    БРЗОООООО ХИТНО МИ ЈЕ ЈАКООО!

  9. superior drummer i EZ drummer

  10. Направио сам страницу да не спамујем више људе по фејсбуцима с приватног профила, већ да ме запрати ко хоће, па ту може да ме слуша: https://www.facebook.com/skara.inst.rock

  11. Treba li nekom ovo:
    http://www.automation-drive.com/EX/05-12-21/toneport_gx_lg.jpg
    http://www.mitrosmusic.com/proizvod/4333-Line-6-POD-Studio-GX-----USB-Audio-Interface/
    Kod Mitra deset i po soma, dajem za sedam, po vukajlijaškoj liniji za šest i petsto.

    edit: sad vidim da su odradili restilizovanje uređaja, moj ima crvenu pločicu napred, a ovaj na sajtu crnu, razlika je u tome što sa novim uređajem dobijete licencu za pod farm 2.5 program, koji je ionako đubar i koristićete amplitube ili guitar rig

  12. Shkaro, odslusah tvoju kompoziciju "san", bas je prijatna, moram reci, fine melodije. Imaj u vidu da ove reci dolaze od najmasnije moguce metalike.

  13. jedan savet: što manje gitare u tercama, to bolje

  14. U prolazu sam pa rekoh da se pohvalim kako sam nabavio Fender Rumble 25W pojačalo za bas.

  15. Oc Joil, zasto? Harmonije u tercama uvek zvuce kul.

  16. Ne slušaj Joila, on ti je antivizantijski i antianadolijski aktivista, to je tip ljudi koji će ti reći i trilere da izbaciš iz sviranja.

  17. Слабо се у теорије разумем, па свирам оно што фино звучи, а терце доста добро звуче, мада свега их има на пар места, а иначе су класични мејденовски фазон, па не може да омане углавном.

  18. Da, Mejdeni zlostavljaju harmonije u terci. Mada meni iskreno mnogo mocnije zvuce iskljucivo harmonije u molskim tercama sa diminished skalama, mada je to davno postalo klishe, ali opet, nikad ne dosadi, mada je sve stvar ukusa.

  19. harmonije u molskim tercama sa diminished skalama

    До молских терци сам те испратио, у дим. скале се не разумем, можда их и знам, а да тога нисам ни свестан. :Д
    Све то моје што се може чути је мол, нема нигде дурских скала, углавном онај чист почетнички мол.

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.