Prijava

Остави га, небитно, само немојте да настављате проглашавањем бивших и садањих фудбалера Звезде и Партизана за најбоље и тако то...

мислим да нисам био озбиљан већ да је више као фора ал ок :)

Kudravi Gaucos,koji je krenuo krivudavim putem kokainskih noci.....

Ал' ти је хумор, идеш и свако мало помињеш Славољуба Ђорђевића.
Вау.
Знам, нема то везе са Звездом, него са менаџером или Славољубовом мајком...
Кад те ухвати жеља за тим, одеш на спортал, па удри.

Едит: Ха, сад још и избриса постове...

А јел могуће да вамо нема нокога ко је гледао Кројфа? Мислим ја да сам се дупло ранио родио не би га видео него ме занима шта мислите о њему ипак је проглашен за најбољег европљанина икада.

Dodjem na temu da pročitam nešto pametno, i opet naletim na ovo. Nevera.

Луис Назарио де Лима РОНАЛДО!!! http://best-futbolist.ru/wp-content/uploads/2008/11/1117.jpg

Sad svi kao vole Ronalda kad odlazi, a do skoro su mu vikali: "Mrš sa terena, mrcino debela!"
Ne mislim na Vukajlijaše, nego uopšte na sve ljude koji sad dižu Ronalda u nebesa. Tako je to, kad umreš ili se penzionišeš svi počnu da te hvale. Ja sam oduvek gotivio više Ronalda od Zidana. Zidan je odličan igrač naravno ali Ronaldo je igrao po meni lepši fudbal.

Едит: Ха, сад још и избриса постове...

Избрисах јер нису неки попут тебе скапирали шалу.

Нема везе, наставили су други традицију тог бајног хумора на овој теми.

Leo Mesi, pa mnogo praznih mesta...

Odnosno, kad čovek završi karijeru, potpuno je nelogično da ne bude tako.

Ja sam oduvek gotivio više Ronalda od Zidana.

Imam svaku njegovu sličicu iz svakog jebenog albuma koji je izlazio! Čovek objašnjava!

Меси куртон. Педер манекен је и даље бољи. Они ће вероватно да се ломе до краја својих каријера па ће да их уврсте у легенде попут Пелета и Мародоне, или Зидана и Роналда. Сви за своје време.

Опет да се поновим, најбољи - Зидан. Готивио сам Јуве и Реал само тих сезона док је он играо за њих. Сећам се како сам био срећан кад је Трезеге увалио гол Италијанима, разлупао сам тв кад је Гросо дао пенал, напио се кад је ухватио волејчину против Бајера. И даље се пред свако велико такмичење кладим на Французе да ће да освоје на крају.