Prijava

S obzirom da imamo opciju KOMENTARI i KOMENTARI DRUGIH, mozda bi bilo ok da imamo i VASI POSTOVI NA FORUMU, meni bi to odgovaralo npr jer ne mogu uvijek da se sjetim na kojim sam temama sve postovao, jeste da je glupo u neku ruku za korisnike koji postuju na samo dvije ili tri teme, ali eto...
Samo me ne sikanirajte sad :P

Подржавам. Мада, био је предлог још одавно, само није реализован још.

Može. Taman da vidim gde me je i ko pljuvao.

sad ce kaizen da kaze cuvenu rijec od cetiri slova :)

U, e ovo je dobar predlog.

Biće

Ovo i nije loš predlog,ali zamislite broj postova sa nekih igrica tipa Ko poslednji pobednik i slično.Bilo bi ih previše.Možda bi bilo bolje da se ubace samo postovi sa nekih "obiljnijih tema".

Ne, ne, elektricar, nego na tvom profilu da stoje samo tvoji postovi da bi znao gdje si postovao...

A kaizenova famozna rijec je BIĆE :D

tesko da se moze ostvariti da se neke teme izostave ja mislim, mozda je cak i nemoguce i sto bi moji iz CG rekli 'posa' bez posla' jer se stalno nove otvaraju

Pa ja sam i mislio na lične postove autora.Šta će mi tuđi postovi.

Najbolje bi bilo da imamo precice do postova na temama koje sami izaberemo. Jer bi bilo previse postova, bilo bi nepregledno, a i ne interesuju svakog iste teme. Neko prati predloge i sugestije, neko komentare vezane za muzziku itd.

Predlagano ranije. Svidelo mi se i tada, svidja mi se i sada, samo ako je moguće da se ovo odradi.

Moguce je, samo treba dobra volja :-)

Evo nesto razmisljam, mozda i ono OMILJENA TEMA moze da pomogne?? a, a?? Kaizene? a?

svidja mi se, ja sam za....

bice korisno da pratim neke ljude...a mozda se kaizen zajebe pa ostavi postove i sa moderatorskog foruma...buahahahaaa

i taj li forum postoji, nisam razmisljao o tome, sto je mocno :-)

Da li moze da se uvede mogucnost da se sazna ko je neznani junak koji nam je upravo izbrisao definiciju/poster?

Zato se i ne vidi, baš zbog toga što tebe zanima.

@kilervmgmfhcsac...

Da sam na kaizenovom mestu, ja bih omogućio tu opciju. Pošalješ lepo SMS na broj taj i taj i za 100 kinti saznaš ko ti je obrisao poster il definiciju. Mislim da bi se namlatio para.