Prijava

Vjerovatno je većina čula za ovu knjigu. To su odgovori djece od 4-14 godina na neke testove ili definicije odredjenih riječi. Divna knjiga. Definicije su bolje nego većina naših.Ja ću ubacit par tj. Kolko mi se bude dalo zato što kuckam preko telefona. Ako neko može nek nadje na netu pa ubaci odje da pročita ko još nije pročito. evo par dječijih defki: AVION I PTICA - u pticu ne levamo gas ona sama leti. -avion peva debelo a ptica tanko - pticu može mačka da pojede a avion ne može. KAFA - kafa je jedno jelo za odrasle služi za rastenje repova djeci - kafu najviše izmišljaju gosti zato što oni dodju pa svašta izmišljaju ČEMU SLUŽI POTOK -da pljuneš i da odnese voda za moravu PODLAC - podlac je kad šutneš nešto bos a ono bio kamen PAS I MAČKA - mačka je jadna. uhvatiš mačku pa ti kažu pusti jadnu mačku - zavežeš psa za kaiš pa ga lepo vodiš a mačku ne možeš jer se mnogo dere ZAŠTO JE OLOVKA BOLJA OD NALIVPERA - mnogo je bolja olovka jer kad prekršiš olovku dobiješ dve olovke kad skšiš penkalo dobiješ batine MORE I REKA NISU ISTI - oni su drugačiji po narodu na reku se kupaju svi koje znaš a na moru nikog ne znaš - reka ide i nizbrdo i ravno a more ne ide nego tata plati pa ti ideš na more. Eto tolko od mene, zabolio me palac.

-srce nam služi kad se uplašimo
da se pipnemo za njega
da li smo još živi

http://dechuck.org/ops/ops.html

Neimaština je kad nemaš ni novčanik. Fala za link

Jea. Ajmo sad da skladištimo tekstove sa drugih sajtova, za slučaj da se neki od njih pokvari, ili tako nešto...

Jel tebe zlostavljo neko?

Jel tebe zlostavljo neko?

Jel tebe zlostavljo neko?

Žulj je jedna životinja.... I ona ide, ide, ide... I onda skoči! I ostane ti na nozi... :)