Prijava

јел ти радиш свима фациал? или?! ;)

pa kad moram! a sta se mora nije tesko! :P

тежак је живот наш умј...овај спеРмера...

кад плавуша ради сав посао :)

pa naravo, ko ce drugi nego zena! vi bi samo da lezite i sve na gotovo da vam se donese! bezobraznici!

Боже драги,наравно да ће жена,па јел очекујеш што је ферги рек`о да бришемо у дукс то ;)))

а инче још сам 3 минуте војкаре па палим...

eee jbg! e a sutra si ovde? eh... tako blizu a tako daleko.... :)

A spe(r)m tema otvorena >D

хех...да да тако близу а тако далеко...оно звао бих те на пиће...да знам да имам времена ;)...али запамти : "љубав је лијепа када се чека,кад само од себе наговјештај да ";)

Joj saće i ovo dvoje da se prenemažu!Šta je sa vama deco?

hahaha pa kad nema nikog drugog, mi sami pa se ljubavisemo!

Niste valjda očekivali da se ja i fergi...AJDE BEŽI!Ogavno!!!

gde ste ljudiiiiiiiiiii

kako se smejem sad kad bi znali...koliko mi bilo lose bez vas....sve neke gluposti pisao...kao i obicno...

ništa pametno...uglavnom gluposti :D

hahahahahahah! e a ja se bas lepo odmorila, uspela sam na poslu i nesto zavrsiti, za promenu!

електро...лемајићко...јавио...имао сам "диван" коментар...али вас нажалост напуштам...

Наташо срећан путкас и јави нам се из даљине...уствари и немој,имај живот!!...бар горе ;)...

љуби вас све и поздравља ваш ЧИЧА...

пс-ти лемајићко замисли да си добила влажан француски жваљави љубац...само ти и нико други..

љубим,љубим,љубим...пусек..ћаолина...

алохца...

Kolko sperma,majku vam vasu jebem aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

opaaaa! mmmm... hehehe
e pa bicemo u kontaktu, ukljucivacu se ja povremeno... ljubim cica, mi amoooooreeeeeee! :

okej, daklem, sad kad mi je muz otisao... de ste momci!

gde si lemajic...ribo...kad ce ona kafica...:))

e elektricar, sta fali.. ti i fergi... ja bi bre platila da gdeam tu predstavu! :P