Prijava

"Ми смо Цигани, најјачи смо, најјачи...!"

Hahahahahaha, evo pravog Ciganina :)))) Čestitam, matori :)))

samo da dodam, to što je država dovoljno gluppa da im pomaže ili ne pomaže je državin problem. da prestane da im pomaže možda bi se i provrednili, ali generalno, ukoliko ne moraju, zašto bi?

šta, samo zbog nas kojima smeta da ih gledamo i gadimo se njihovom načinu života? bole cigane levo krilo dajane šta mi mislimo ili ne mislimo i šta mi želimo ili ne želimo.

ima ona priča, cvrčak i mrav. mrav se jebava ceo život radi kako bi pod stare dane imao pare da plati starački dom, a cvrčku do jaja ceo život i umre u kurcu, ali barem se izdrkavao kad je hteo.

Ma, o kojim mravima mi pričamo? Ovde su svi cvrčci, samo neki malo više cvrče od drugih. Prođi gradom u sred radne nedelje, u deset, jedanaest sati pre podne. Niko niš' ne radi. Pun grad šetača, nemaš gde da prođeš. Mravi se ne ponašaju tako.

То је то - "живим за фајт и гледам порниће" :)

Ma isti smo ko Cigani! EDIT: To što kaže Mrmun.

"Ciganine, brate, razvuči tu žicu..nemoj da te čudi, pička na mom licu!"

Surovi, odlična pesma! Prožima!

Cigan for lajf...evo i ja da dodam nešto:

Jednog lepog dana, u Marinkovoj bari,
vidim grupu Ganaca kako spravu vari
S’ nekog jakog seksa tada sam se vrac'o,
Kazem: "Napred Zvezda !", pridjem - "moze dimic braco ?"
- Opusteno beogradski dodji duvaj s’nama,
u krugu je rakija, leba end salama
Kontejner je zapaljen i dzumare laju,
tu ko ima kesa odma zavrsava paju
Ribe su im ekstra, s’ mrezaste carape,
kad obriju brkove, srce meni staje
Na prvome sastanku odma' blajve karu,
ima da se preselim u Marinkovu baru...

Hahahahahahahaha, do jaja :))))

PBG! al ajde da ne spamujem više, da kažem nešto korisno.

Kalea , po meni najjači fuzbaler kog sam gledao...samo što je Cigan nije mogo da ostvari nešto u reprezentaciji (dobro ajde, možda nije imo jakog menadžera, al znanje je imo, i ima!), čovek je pravi šoumen! Desetka čista!

Inače, jel se seća neko nekog Cige u bilo kom sportu da je stigo do repke kod nas?

Savo Milosevic.

Btw. Cige su nomadi, i to im je u kulturi... Kad se nomadi rese da zive na jednom mestu, nastaje karton city

Savo? Jel stvarno? Ozbiljno te pitam...

Ma jok bre... samo se ciganski oblaci i ponasa, pa reko da ha navedem. tu je negde :))

ahahahaha...dobro si me ubacio :)

nije cigan lud da juri za loptom kad može da peva ili spava.

Јао био је скоро чланак у "Спорту" или "Журналу" о томе, не могу да се сетим најбоље кога су навели од домаћих спортиста... Мислим да су спомињали неке боксере, ваљда су они најуспешнији ромски спортисти у бившој Југославији.

Углавном запамтио сам да су Кантона, Пирло и Ван дер Варт цигани (неки делом, неки чисти).

Ван дер Варту је кева циганка, ако се не варам. Али у певању су непрејебиви.

pa i to što kažeš, Surovi...bole ih...oni se rađaju s trubama! btw i ovaj Dejan ne trči za loptom mnogo, on je više autoritet u timu, njemu dodaju loptu i on daje golove, bukvalno se ne pomera na svoju polovinu. A slobodnjake što izvodi. I tu se ne pomera. a kad lopta nije kod njega, odma ova poza :)