Romi: Društveni paraziti ili samo stereotip?

  1. duvaj kurac bre hezno u picku materinu, kulturno se ponasam

    Ahahah

  2. pa kad te budala natera da se valjas u blatu, valjas se u blatu

  3. Haha kelt brate, nisam te vidjao u ovom izdanju! :)

    A inace, prica o dve koreje je suplja jer govori samo da su diktatura i demokratija razliciti, a ne i o osobinama stanovnistva. Svaki narod slusa psihopatu diktatora ako bi ih poubijao ako ne slusaju, slusali bi i cigani verujem. Nigde se tu ne vide zajednicke karakteristike ljudi u korejama (i odvojenim a i koreja generalno), a sigurno da ih ima. Mislim, to ne mozemo da znamo osim ako pise neko ko je proveo dosta vremena u obe, a taj je pitanje da li postoji posto sk nije tako lako posetiti

  4. hahaahhahah bezi bre debilu :D

  5. Mislim da Srbija ima daleko vece probleme od Roma

  6. Sad mi rece riba da je pre nekog vremena videla cigance kako u busu baca vaske sa svoje glave, izvadi rukom pa ljudima u kosu lol

  7. Što bi rekao bivši komšija, "romsko pitanje" moglo bi se rešiti tako što bi ih grad Beograd zaposlio da vuku rikše. Dobili bi stalan posao i redovnu platu, socijalno, zdravstveno i ostalo, Bg bi postao svojevrsna turistička atrakcija i imali bismo više Turaka i Bugara da ovde troše pare. Zanimljiva ideja, ali sumnjam da bi zaživelo :)

  8. Vise cigani trebaju srbiji nego srbija ciganima.

  9. Jedna od najbesmislenijih floskula ikada

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.