Prijava

firefox. u chromeu sve kako treba.

ja sam sa onim problemom gore, cika kaizene, pusti njega :p

ovakve teme dobiju par ozbiljnih postova i ostalo je spam, ne morate da me ucite....

moderatori imaju pravo da brišu glasove ako procene da su neregularni...

kaizene, ovo nema veze sa glasovima

ok onda linkuj ili citiraj problem pošto ja vidim da se žališ da ti posteri postaju neocenjeni posle nekog vremena.

Mislim, tj siguran sam da su neki posteri koje sam ocijenio neocijenjeni sad kad ih gledam ponovo.

Nije se desavalo evo 15 dana, tako da sad ne znam

moderatori imaju pravo da brišu glasove ako procene da su neregularni...

ko zna na sta sam mislio kad sam ti napisao

kaizene, ovo nema veze sa glasovima

ok je to, ali ne znam kako mogu da budu neregularni ako pogledam poster i ocijenim?

ја имам вајд монитор и представља ми проблем то што ми један постер заузима више од висине екрана и онда кад погледам коментар морам да га скролујем назад да бих дала минус, а толико се сморим да једноставно немам воље... да ли бисте ми посаветовали да прво дам минус па да погледам постер?

ti bre ko da vozis tenk, ili da si kineskinja.

Jda nusmi, frks no, u %95 čajevaslu pravu si u. :zajebani pokreti desnom rukom, a leva pruža balans:

E da, ako je sleng u posterima, onda plus. Ovaj, splu, izvinjavam se.

па то ме чиму, мсм, опуштено би му га дала по нусмију него ми фрка да није нгсле, онда нема назад, дат је минус на сленг, алеа акта ест.

Змиа, који браузер користиш?

целте, што тако, јеботе?

Епа онда не могу да ти помогнем... Да је мозила у питању могао би, овако ништа :)

pogledaj moju novu def, za koju si ti inspiracija, da ne linkujem reklamu :) i bice ti jasno

јој, фрка ми је

едит: :)) навикла сам да инспиришем људе на срања. Кул дефинишн а и ето решења мог проблема. :)