Prijava

Да, Диоклецијане и Мушкатло, али о5 ћете бити ускраћени за тај елитни део, тако да ћете се можда опирати три до девет секунди да ли да упишете своје име у позиву на број. Ми, радничка класа, нећемо моћи да учествујемо у појединим дебатама, али боже мој. Важно: кад буде 2-3 месеца ВИП сектора, уследиће раслојавање на ВИП силвер, ВИП голд и ВИП платинум. :) Исто као Звезда и 2344.

Znači ako postanem vip mogu roze bojom da pišem kolko oću definicija. Kul.

Mi ultrasi smo opozicija ovde :)

Znači ako postanem vip mogu roze bojom da pišem kolko oću definicija. Kul.

Ja sam mozda vise za varijatnu da ne pise clanu da li je vip ili nije, to je vec deljenje na klase, sve ostalo je ok.

Ма јашта, нек' не пише на профилу ништа, али нека ми се омогући да могу да измијеним дефиницију, као и прије што сам могао

Antikvaran...u životu sve košta..nekom je 5 maraka smiješno nekome nije a VIP vukajlija se zasluži kroz definicije a ne kroz lovu...ta VIP varijanta može biti zanimljiva djeci da se malo bacaju po sajtu..šta hoću reći , ljudima lova treba, ovo nije u svrhu bogaćenja nego u svrhu održavanja troškova a s obzirom da vuka zaslužuje pomoć to je to...a VIP..da sam VIP živio bih u Norveškoj,Švedskoj ili Danskoj uz platu od 7.000-8.000 eura tako da mi ni VIP vukajlija nije potreban...da kad već tema nije zaključana još i ovo..ove VIP varijante su karakteristične za komercijalne sajtove , vukajliju volim upravo zbog totalne antikomercijalizacije pa mi ovo liči kao kad bi Johnny uzeo gitaru i ponovo krenuo sa svirkama..možda ali samo možda da razmotrite drugačiji način finansiranja od članova..toliko neću više da "čačkam"

Влекс, тебрекс... па зар то није суштина ове расправе, ждраку му пољубим?

Некро,а ако се изгласа да се реч ултраси замени са "хулигани" на ВИП скупштини?

Диоклецијан, то је као када би Џони узео гитару и почео да свира по одређеним клубовима, са занемаривањем народних маса.

Ево предлога: свако ко уплати, нађе се на неком посебном списку, да сви виде. И може да донира колико хоће. Минимална донација 100 дин., а на сваких 500 дин. иде по Звездица изнад имена на профилу- тако би могло да је сврха да се уплаћује за сајт, а да се занемари то раслојавање које је, најблаже речено- одвратно. Па, видећемо шта је циљ те акције.

Onda cemo da rusimo istu tu skupstinu :)

Moj predlog je da budu posebne uplate za VIP koje omogućuju samo funkcije već nabrojane, bez obeležavanja sa VIP, a posebno uplate za one koji žele da im piše na čelu (profilu) da su donatori, kao što je Antikvaran objasnio.

Cirkus u najavi

Kad se vec komercijalizujete, ubacite da clanovi mogu da budu i prijatelji, ubacite opciju: "Vukajlijas meseca", onda da oni koji su vip imaju znacku na avatru.
Onda, recimo oni koji su vip, mogu da boldiraju, povlace, ubacuju 2D smajlije na forum i slicne pogodnosti koje mi obicni smrtnici nemamo.

buahaha

1. posto se dosta ljudi zali na tu oznaku VIP na profilu, uklonjeno je.
2. ispravljena greska sa forumom politika
3. sto se tice SMS uplata to ce da saceka bar mesec-dva a i kada bude bice duplo skuplji nacin uplate, jer toliko uzimaju operateri
4. sto se tice uplata za 6-12 meseci, to je lako, samo treba da napisem na sajtu. bice popusta naravno.

hvala svima koji javno podrzavaju akciju. na meni je da se oduzim novim funkcionalnostima i stabilnijim radom sajta.

Ako operatori toliko uzimaju, onda bolje ovako da uplacujemo, bolje da se prosetamo i uplatimo za Vukajliju nego njima.

Vip je glupost. Oduzeti nama sirotinji pravo i da obrišemo svoje definicije.... nije u redu

...Bar nam vrati samo opciju za brisanje defki

ne treba toliko za brisanje koliko opcija izmeni...jbg sjebes jedno slovo, neko ne razume definiciju i opauci minus....

Iznervirao sam se danas. Ako ne vrate opciju za brisanje (i izmenu), ja idem odavde. Lepo piše u mom profilu zašto.

slažem se, fino je funkcionisalo ono sa 24sata... fino će funkcionisati i ako itraje samo sat vremena. treba da psotoji opcija.

ok, vraticu evo samo da nam ArcHeR^ ne ode...