Prijava

Ne vidi se prvi poster ni na jednoj stranici na sajtu, bar meni... Takođe, da ne bi otvarala novu temu zanima me zašto ne mogu da ocenjujem sve definicije jer mi gomila njih stoji kao da sam ih već ocenila, a nisam, isto je i sa posterima? Ovo sa posterima mi traje već neko vreme, a ovo što ne mogu da ocenjujem sve def. još od kad sam se registrovala... Postavljala sam i ranije ovo pitanje, nisam dobila odgovor pa sad eto i zvanično da postavim bag. :)

"prvi poster ni na jednoj stranici na sajtu" -- ne razumem ovo. ovo za glasove cu da istrazim.

Pa recimo tu gde piše da se vidi 5 postera na jednoj strani, ja imam samo 4 a na mestu prvog stoji veliki prazan prostor i tako na svakoj daljoj stranici. To traje već nekih mesec dana čini mi se. Takođe i tamo gde su moji posteri je isto. Mislim da je još jedan dečko napisao da ima isti problem na nekoj temi gde sam to isto spomenula... Sad ću da potražim...

Evo ovde http://vukajlija.com/forum/teme/8278?strana=13 ckavu je isto napisao.

koji browser koristis? jel jos neko ima slican problem?

Ni meni se ne vidi na Mozili. Ali samo danas, juče je bilo sve u redu.

Ivana, mozda samo mu treba vremena da ucita posto je server preopterecen. ostavi malo (1 minut npr).

Explorer koristim.

ako je moguce predji na firefox ili chrome. sajt je "polomljen" u exploreru 6, a u sedmici ni ne proveravam kako izgleda.

Aha, ok, probaću, nego danas ne vidim komentare na svojim definicijama... :) Ali, ne moraš se cimati, samo kažem, za slučaj da još neko ima isti problem...