Pitajte ovoga ispod, al pre toga odgovorite onome iznad 9

  1. Не

    Зашто би променио име?

  2. Zato što mi se ne sviđa i zato što me retko ko zove po njemu.

    Da li bi mogla da zaboraviš na godišnjicu nečega?

  3. Да, и никада се не бих љутила када би мој дечко заборавио на тако нешто, јер ми је у принципу ужас кад те неко смори са тим.

    Да ли би могао да живиш у неком другом граду?

  4. Možda i bih,ako bi se moje društvo preselilo.

    A ti?

  5. Да, али једино у већем од Крагујевца или бар сличне величине. Мада када би ме љубав мог живота замолила, вероватно бих отишла и у најгоре и најзабаченије место са њим.

    Да ли често гледаш фудбал?

  6. Ne,ali večeras sam gledao.

    Kada bih te ja zamolio,da li bi se preselila :D

  7. Хахахахах па није да си љубав мог живота...али ја ћу свакако да се преселим у БГ кад завршим средњу тако да дааа :)

    Да ли си љубоморан?

  8. Nemam na koga da budem.

    Da li si pospana?

  9. Ретко, не тренутно...

    Моје питање је требало мало другачије да гласи...нисам мислила да ли си тренутно љубоморан, него иначе кад си у вези да ли си љубоморан?

  10. Nisam bio u vezi,tako da...nemam pojma :D

    Šta radiš kad ništa ne radiš?

  11. Кад ништа не радим, радим шта ми воља :)

    Да ли чешће читаш или гледаш филмове?

  12. Pa u poslednje vreme čitam puno,zbog škole.

    Da li češće trčiš ili hodaš?

  13. Ходам, кад трчим хоћу да умрем...

    Да ли често излазиш у град увече?

  14. Jok,ja se plašim mraka.

    Da li se često napiješ?

  15. Па не баш, пијем често, али ми је страшно огавно када видим олешену девојку, па се зато контролишем и пијем да неке границе коју сам себи поставила.

    Да ли се ти често напијеш, и шта највише волиш да пијеш (од алкохола)?

  16. Nikad se nisam napio da ne znam za sebe,osim jednom kod kuće.Inače trenutno najčešće pijem pivo.

    Kada ćeš da završiš školu?

  17. Ако мислиш на ову годину онда за недељу дана. Ако мслиш на средњу, онда за 3 године, али мослиш на све онда за једно 7 година тако нешто.

    Где би волео да радиш кад завршиш школу?

  18. U streljani.Ali ozbiljno.

    Šta bi volela da radiš kad završiš školu?

  19. Да будем професор немачког или енглеског.

    Да ли волиш да се чешкаш по леђима?

  20. Još pitaš.I po stomaku,tako da mu dođem kao neko prase :D

    Voliš da ubijaš komarce?

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.