Pitajte ovoga ispod, al pre toga odgovorite onome iznad 9

  1. Hrnjau, a pa to je valjda ono kad se budis i protežeš, nesto izmedju mačke i čoveka pa nije ni mjau a ni hrrrr nego je Hrnjau... :)

    Kako ti sad zvuči?

  2. Tako sam i mislila. :)

    Koja svakodnevna obaveza te najviše nervira, a koja ti je najdraža?

  3. Smara me da perem zube pred spavanje kao i brijanje svaki put, a najlepse mi je kad tebi moram da odgovaram na pitanja :)

    Koliko puta dnevno peres zube i koliko cesto posecujes čika zubu?

  4. Haha, pa nije to obaveza, to je dobra volja valjda.
    Minimum dvaput dnevno perem zube, ali i više puta tokom dana, a zubara posetim s vremena na vreme, baš sam bila pre manje od mesec dana, kaže da je sve u redu, "ništa on to ne bi dir'o". :)

    Najbolji način da slobodno, dosadno popodne pretvoriš u nešto prijatno?

  5. Ma ništa, uzmemo neki dobar auto, poneseo para, slušamo lepu muziku, jedemo neku ukusnu hranu, posle se ljubimo ali prvo jedemo žvake i onda smo happy ceo dan!

    Kako rešavaš probleme uraslih noktiju i misliš da je stvarno promaja toliko sjebana stvar?

  6. Hahahaha, nemam tu nesreću sa noktima, ali čula sam da jedan profesionalan pedikir tretman i te kako pomaže, a promaja je baš kul, drugačije se i ne bih rashladila ovog leta u čitaonici da ne sedim na najpromajnijem mestu, od kojeg svi beže.

    Najbolji koncert na kojem si bio?

  7. Billy Idol 2006-e EXIT.

    A ti?

  8. Koncert Bajage,Hladnog piva i Van goga pret prosle godine mislim da je bio, mozda i ranije. Uglavnom je bila ludnica, mada je sam bio na jos nekim rili kul koncertima.

    Najbolji sladoled koji si probao i gdje?

  9. Rumenko, ispred super marketa kod osnovne skole Jovan Popovic u Novom Sadu. Sladoled je bio kraden.

    Chupa chups ili žele zeka. Kada, gde, sa kim, zašto, pošto (moras sve da napises inače ne važi) - pitanje za coek-a

  10. Rammstein 2010. Beograd. :) Mada bilo je sjajno i kad je Queen nastupao pre 2 godine i 2004. Metallica.

    Tvoja parola?

  11. Ljuljaj zabavljaj, ne znam nisam pametan, sudbina, tako je zapisano, ima i gorih stvari u životu-recimo umreti, tarot :)

    A tvoja?

  12. Hahahahaha :D Jedan drug je podelio svoju mudrost sa mnom, glasi "pusti govno da smrducka", i stvarno deluje, sačuvala sam tako tone i tone živaca.

    Šta ti je na wallpaperu?

  13. Trenutno neki preterani gušter, menja se na po sata neke slike za win7, neka tema Bing world contest. DObre su fotke, a ja volim gmaza.

    Boja posteljine i gaćica za večeras (sakupljam materijal)?

  14. Šareno i šareno.

    Materijal za šta? Hahahaha

  15. Materijal za sutrašnju definiciju :)Idem da spavam pa da poželim laku noć.

    Da li da poželim? Evo sam odgovaram na pitanje: Laku noć :)

    Pošto laku noć (u dinarima)?

  16. Aham, ja mislila materijal za...razmišljanje. :P
    Idem i ja, laka ti i bila noć.

    Da li si nekad bio/bila u botaničkoj bašti?

  17. Ne.

    Da li voliš da plivaš dok pljušti kiša?

  18. Volim.

    Gde je moj daljinski?

  19. Pogledaj u ruci.

    Zašto su mi opet isključili telefon?

  20. Зато што ниси разговарао са мном.

    Зашо није лепо време да могу да идем на базене?

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.