Pitajte ovoga ispod, al pre toga odgovorite onome iznad 9

  1. Sitnice koje zapazim na ljudima i okruzenju uopste..

    Koji ti je posao iz snova?

  2. Ataše za kulturu pri ambasadi u nekoj zemlji sa kojom nismo u lošim odnosima. :)

    A tebi?

  3. Pisac..

    Gledas li TV i sta, ako gledas?

  4. Slabo. Kad gledam, onda je to ili sport ili neka sasvim slučajno uhvaćena serija.

    Poslednji odgledani film?

  5. Modigliani..

    Neispunjena zelja?

  6. Pa lepa ti ja zelja, iskreno se nadam da ce se ostvariti...

    Nemam ga, nikad se nije pogodilo da mi se svidjaju dve knjige od istog pisca.. Mozda, eto, Antoan de Sent Egziperi..

    Kako si saznala za Vukajliju?

  7. Od drugara.

    Kada si saznao za Vukajliju?

  8. Pre oko godinu dana.

    Na kakva mesta izlazis?

  9. Ne znam pod koju kategoriju da ih navedem. Recimo, mesta koja nisu previše bučna. Pozorište, kafeterija, i kej za šetnju.

    Šta bi na sebi voleo da promeniš?

  10. Da budem manje depresivan, i manje veseo, tj da priblizim sredini te dve strane licnosti (razumela bi kad bi me upoznala)..

    A ti kod sebe?

  11. Da ustanem iz kreveta kad čujem budilnik, a ne da se vratim u krevet i onda još 5, pa još 5, pa još 5 minuta.

    Šta te nervira?

  12. Nervira me mediokritet, glupost, mnogo toga..

    Sta radis (mislim na posao)?

  13. Prevodim.

    Kada si se poslednji put dobro nasmejao?

  14. Ne secam se..

    Volis li crtace?

  15. Ne naročito.

    Ideš li na pecanje?

  16. Ne, nemam zivce za to..

    Volis li da budes u prirodi?

  17. Ne naročito.

    Šta kao dete nisi hteo da jedeš?

  18. Pasulj, papriku, supu, ima mnogo, mnogo sam razmazen bio.. (:

    Kako ti se zvala prva ljubav?

  19. Ivan.

    Sa koliko godina si naučio da čitaš?

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.