Prijava

Ummm... Ima jedan bag. Kako bih što manje objašnjavao, pokušajte da citirate sledeći tekst (smešten izmedju navodnika):

"Једноставно, пси имају 1000-2000 пута јачи њух од човека. Могу чулом мириса да препознају човека на километар, а и да осете ако нешто није у реду с њим. Замислите како пас реагује кад види човека који уопште не мирише као човек. То је за њега шок и нормално је ако се узбуди.

Ако мене питате, врло реална сцена.

У нецензурисаној верзији филма има и сцена кад Т1000, након што је проваљен од стране шварцитерминатора, одлази до кућице за псе и убија кера."

Evo, u obliku citata:

Једноставно, пси имају 1000-2000 пута јачи њух од човека. Могу чулом мириса да препознају човека на километар, а и да осете ако нешто није у реду с њим. Замислите како пас реагује кад види човека који уопште не мирише као човек. То је за њега шок и нормално је ако се узбуди.

Ако мене питате, врло реална сцена.

У нецензурисаној верзији филма има и сцена кад Т1000, након што је проваљен од стране шварцитерминатора, одлази до кућице за псе и убија кера.

--------------------------------------------------------------
Ne može da se citira sa razmakom izmedju redova. Goddamnit!

Ne razumem, postoji razmak.

Једноставно, пси имају 1000-2000 пута јачи њух од човека. Могу чулом мириса да препознају човека на километар, а и да осете ако нешто није у реду с њим. Замислите како пас реагује кад види човека који уопште не мирише као човек. То је за њега шок и нормално је ако се узбуди.

Ако мене питате, врло реална сцена.

У нецензурисаној верзији филма има и сцена кад Т1000, након што је проваљен од стране шварцитерминатора, одлази до кућице за псе и убија кера.

Hoce kad stavis TATIC CITAT izmedju redova

Korle, nisu osenčeni svi pasusi.
Mislim da je moguće citirati svaki pasus pa da deluje sve okej.

meni je osenčeno sve. koristim Operu jbg.

Možda je do browsera onda? :D Ma najbolje da to kajzen vidi. Šta serem i ja. :)

@wlex88: Ne kapiram. Daj skrinšot editovanog posta da vidim kako to izgleda.

Da, u Operi šljaka savršeno. A za Chrome treba da se citira svaki pasus.

Ne takav... Meni treba wlexov SS kad klikne na "izmeni" da vidim šta je postovao, jer ni njemu nije htelo, pa je uspelo.

Izgleda da je do browsera. Ja koristim mozilu.

Da... U Operi radi... Neće na Mozili.

Njah... Mora svaki pasus posebno... Smor. Opera mi se ne svidja! :)

Kajzene, ako nije mnogo posla, bilo bi lepo da namestiš da ovo radi lepo i na Mozili... Da ne mora da se pravi onoliko citata koliko ima pasusa, nego da može sve odjednom.

Njah... Mora svaki pasus posebno... Smor. Opera mi se ne svidja! :)

Kajzene, ako nije mnogo posla, bilo bi lepo da namestiš da ovo radi lepo i na Mozili... Da ne mora da se pravi onoliko citata koliko ima pasusa, nego da može sve odjednom.

sređeno.