ConQUIZtador

  1. Aj. :) Pravi. Koji ti je nik? Moj je Kluivert92.

  2. DamNed111 pravim duel.

  3. ocu i ja
    turite me tamo
    sedplas mi je nik

  4. ja ne mogu, igrajte vi

  5. ае још једну, саћу видим да Мури неће можда :)

  6. Како се то игра?

  7. Неће Мури, оћемо санонимусом ил сами?
    Ајаксе, прочитај уводни пост

  8. Teško, brate, teško...

  9. Хочу ја да играм. Ја сам Acika Veliki ал не знам шта треба да се ради. лоло

  10. Sačekaš da Natalija nesreća napravi, ili ja, i onda odeš na opciju igraj s prijateljima. :) Ili na duel sobe ako igraju dvoje/dvojica/dve. :)

  11. Ајаксе, мораћеш да се улогујеш да бих направила собу :)

  12. Улоговао сам се

  13. Ma ne mora, samo ti pravi... :) Aj bre još ovu da odigramo i da kuntam, neće niko sutra umesto mene da ustaje k'o vampir. :)

  14. Блејче, сад тебе нема :)

  15. Tu sam bre svO vreme! :)

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.