Prijava

Dobro došli, dragi spermaši :)))

боље вас спермали драги спермашу....:))

Људи само д ас ејавим на часу сам ......СПЕРМММММММ
;))))))))))))

татино пиле...видиш како мисли на тату и другаре....кад видим како сам лепо ја то васпитао није ми жао ни да мрем...:)))

Mici, sperm i po tvojim profesorima... nek se beli učionica :)))
Javio, skidam kapu, vidi se da znaš sa suprotnim polom, pa čak i u toj ulozi :)))

искуство предраже, искуство...:))

Eto ga Dane u petak na "slobodi" :)
Sad bi mogao i neki dupli da napravi do tad :)))

Pa s obzirom na prvobitnu cifru, dobro je...

Begaj lemajićka na koncerAt :))

стварно што не идете већ једном на тај регеее...

спеееррррммммммммммммммммммммм

ето ти га сад...и Чича попио бан...сад могу да спермам себи у буљу....ајд до курца...одох гасим се за данас....

јебо те ја овде причам сам са собом....

Татаааа...како си ми? Видела сам да је Чичица банован...јебеш ми матер ако не будемо сви до краја недеље..како смо кренули. :/

где си мици татино...добро је не гледаш евровизију..ипак сам те лепо васпитао...:))

Чича на један дан... сутра слободан..ови до петка...

Ма де тата да гледам онај распали пропалитет. Брука! А што се васпитања тиче, ма савршено, само сам мало безобразна (причам ружне речи) :)))

Ма не помињи ми молим те, да ми је и Чича био до петка, не знам где бих,...једино сте ти и Лемаја остали...и да Предраг

ал виш нема ни њих..јеби га...пала књига на два слова...али нема везе...издржаћемо...јер ми смо СПЕРМАШШШШШИИИИИИИ

Jesteeeeee, ma kad se vrate, ima da dodje za ove druge maca na vratanca....e tata je l' ti se svidja moj novi profil, mislila sam da je "Pocetak bune protiv dahija" prava stvar u ova nepostena vremena. :)))