Greje se na tikete

Filozofinjo 2012-03-10 02:19:32 +0000

Baja koji je užasno loš kladioničar, nema jebene veze sa vezom. U životu nije nikad ništa uzeo na kladži. Dobro, 'ajde, možda je uzeo soma kad je prepisao od ortaka tiket u osnovnoj, al' to mu je bio i prvi i poslednji put. Ni popravni nikad ne ubode. Obično takvi su uvereni da su kladioničarski gurui, al' su neretko obični Nostradamusi.

Može 'ladno da ne plaća struju dve godine i da mu bude sasvim toplo ako loži pukle tikete. Samo ih lepo skupi, zapali na sred hodnika i bole ga kurac, a indijanci iz Elektrodistribucije mogu samo da mu oblajvaju karinu.

-Gde mi je onih soma kinti, a, pička ti materina? Će malo nogice da ti krckaju!
-Nemoj brate, leba ti, puk'o mi tiket što mi Šomi predložio! Uzjebao me onaj njegov miks singapurskog hokeja i kazahtanske treće!
-Jao jebem ti mater, de si baš od njega uzimao savete za kladžu, lik se greje na tikete.. Imaš do sutra da se snađeš, ne zanima me dal' ćeš trafiku da odradiš il' će Rumuni da te izvuku..

8
60 : 11
  1. Bar neke koristi da ima.
    +

  2. Ко нам се то вратиО ? :))+

  3. Ја од августа прошле године ништа не убодох. +

  4. Kladilac, jebiga.

  5. Odlično. I otsad da pišeš češće.

  6. Gle ovaj što napisao definiciju... C,c,c... Pa gde si ti, bitango?!

  7. Donator kladionice, što bih ja rekao u jednoj svojoj definiciji.

    +

Najnovije definicije

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.