
Ukoliko biraju saradnike prema ličnim kvalitetima, šefovi razlikuju 2 kategorizacije- "Po pameti" i "Po trudu"; i ukupno njihove 4 moguće kombinacije u svom potencijalnom saradniku.
1) Vredan i pametan- najbolja, ali srazmerno najređa kombinacija.
2) Lenj i pametan- lošija, ali zastupljenija kombinacija, pa se smatra za dosta dobru. Jeste da neće mnogo da mrdne, ali zato ako ga vrelim gvožđem nateraju da nešto uradi, to će biti dobro
3) Lenj i glup- izbor saradnika u situaciji kada neko baš mora da se izabere. Nema mnogo mozga, ali je zato i lenj, pa neće guzicom da mrdne i napravi neku glupost.
4) Vredan i glup- ubedljivo najgora kombinacija. To je jedan od onih što bi pod obrisali govnjivom krpom.
U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.
Mondo · 25. Novembar 2010.
AhahaHA