
Definicija koja bi trebalo da na slikovit način objašnjava tradicionalnu ljubav i poštovanje koje se u Srbiji gaji prema kumu i kumovskim vezama.
Neki opet kažu da taj izraz datira još iz vremena Karadjordja i njegovog kumstva sa Vujicom Vulićevićem koji ga je na prevaru ubio i glavu predao Turcima po naredbi Miloša Obrenovića.
U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.
Mondo · 25. Novembar 2010.
Dobra! Plus!
Nije loše. +
Ne treba tačka na kraju naslova.
OK. Hvala