Naplata parkiranja u ulici u kojoj zivis

talentovano_glup 2010-05-17 19:38:32 +0000

Apsolutni kriminal!
Ne postoji nijedan razlog zasto bi ljudi placali parking u ulici u kojoj zive,zato sto svi oni koji poseduju kola,vec su platili sve moguce poreze ,takse i naknade kada su registrovali vozilo.Bilo bi potpuno Ok ,kada bi placanjem te naknade imali svoje parking mesto,koje bi koristili samo oni,ali se cesto desava da u svojoj ulici ne mozes da nadjes mesto ,pa moras da kruzis ili da parkiras u nekoj drugoj ulici,gde ces zauzeti mesto nekome ko je platio parking isto kao i ti.

Cudi me samo da se nisu setili da retroaktivno naplate parking svima onima koji su godinama parkirali ispred svojih zgrada,misleci da imaju pravo na to....!

5
49 : 11
  1. Cuti bre mozda neko od njih ima ovde profil

  2. E,za to mi nesto vriste jaja.......

  3. Talentovani DOBRODOŠAO U SRBIJU!!!+

  4. Bolje i tako nego da te komsija jebava tako sto na ulicu stavi cetiri fice i od njih pravi... nesto, a mi se parkiramo u pickovcima.

  5. @ talentovani
    Mislio sam mozda neko procita pa se seti da ti pocne da primenjuje zakon retroaktivno.

Omiljeno za [2]

Najnovije definicije

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.