odijelo za maturu

Јова 2009-06-02 15:46:29 +0000

Većini ljudi prvo odijelo koje su imali. Oko njegove kupovine najveća pompa. A ustvari to je odijelo kao i svako drugo, ali se obično samo jednom obuče. A ako se i obuče ponovo, do te prilike se često čeka i po nekoliko godina.

2
15 : 0
  1. Univerzalan komad garderobe za nadolazeće svadbe, krštenja, veridbe, sahrane, opela, 40 dana, godinu dana i sve ostale kulturno umetničke manifestacije kojima ćeš ikada prisustvovati.

  2. Eventualno ga možeš upotrebiti za proslavu petogodišnjicu mature. Posle toga "pivski trbuh" ti ne dozvoljava ni da prismrdiš u njega (mislim - u matursko odelo). +

Najnovije definicije

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.