
Vekovima,vekovima unazad ljudska vrsta uziva upotrebu svinjskog mesa,ubijajuci ih na najsvirepije načine uglavnom kamom (nožem) od 21cm, zatim se to meso mehanički prerađuje i na kraju termički obrađuje i konzumira.Međutim sve je to bilo lepo, mi smo krkali,gojili se,srecni i nasmejani. Ali sve ove vekove svinje su radile na jednom planu,smišljale su kako da nam, da izvinete na izrazu, uteraju. E pa dragi prijatelji dosao je "PAYBACK", svinje su smislile plan da nam vrate za sve Bozice, Uskrse,Svadbe,Krštenje,Ispracaje,Kupovine kola, Sahrane, za Sv. Jovana,Luku,Stefana, Kada nam dodju gosti koje dugo nismo videli i mnoge druge vesele manifestacije.... Prvo su napravili grip koji se samo prenosi među njima, jbg morala je neka svinja da strada za dobrobit "svinjočanstva",to su svinje kao ove samoubice u Iraku, jednostavno čast im je da umru iz tih razloga, elem kada su taj virus doveli do savrsenstva oni su ga jednostavno UPGRADOVALI da on prelazi sa čoveka na čoveka i to je to. Sada mozete videti u prolazu da se svaka "gica" smeje jer je srecna sto je smislila plan kako da zavladaju svetom.
Transkript sa poslednje sastanka prasica oktobar,2009.:
MEGA CAR GICA: Kako napredujemo sa sirenjem virusa?!
GICE SLUGE: Moramo da vam, grok, saopštimo da je otkrivena vakcina protiv naseg virusa!!!
MEGA CAR GICA:(sa nevericom i uspaničeno izgovori) PROPALI SMO, NEMA NAM SPASA!!!
GICA SLUGA13: Grok, ja imam jedan plan!!
GICE SLUGE U GLAS: Trinaestice cuti, ti da znas nesto ne bi bila trinaesto prase!!
GICA SLUGA13: Ali saslusajte vidite da se ceo normalan svet vakcinise, zasto mi ne bismo napali Srbiju, tamo nas se ljudi ne plase a i onaj njihov Tomica nema nameru da nabavlja vakcine do 2049 godine, a iskreno nema ni para čovek jbg kad sve Mirko daje Mrkiju!!!
NEKO IZ MASE: Koji bre Mrki,grok?!
GICA SLUGA13: Ma onaj matori sto gradi puteve i mostove ne zna ni on gde,sto nas jede a Srbe je*e vec 20 godina.
MEGA CAR GICA: LOL,LOL,LOL!!!HA,HA,HA(evil laugh)!!! SRAIGHT TO SERBIA!!!
Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.
Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.
Verovatno iz tog razloga više nema Mapetovaca jer mis Pigi štzrtajkuje
A kako to da i muslimani oboljevaju!?
Dobar primer kako izvanredne defke imaju malo pluseva, a tamo neke... pozdravi mega car Gicu prasicu.
Ko kaže da muslimani obolevaju?!? :) Daj mi primer?!
http://www.vesti.rs/Vesti/U-Turskoj-zabelezeni-slucajevi-smrti-od-svinjskog-gripa-Grcka-prijavila-nove-slucajeve.html
Mega Gica Car kaze da je to kolateralna šteta!
Ah, da Turci nisu muslimani! Oni su Srbi, samo što to još ne znaju! :D
Ima i toga!
ekstra defka...+