Zavidi slepcu na psu vodiču

DBSK 97 2013-08-21 11:46:59 +0000

Ничим својим није задовољан. Увек може боље му је животни мото, стално му нешто није по вољи; у туђем дворишту му је увек трава зеленија, макар била сува и изгорела. Незасит, све би да има.

А: Баш ти је сладак аутић. Морам и ја да набавим један такав.
Б: Ти ме подјебаваш? Возиш ламбургини и 'оћеш мог југића...
А: Не разумеш. Тај црвени, кутијасти слаткиш одлично стаје на свако паркинг место. Кад би се мало набуџио, одличан би био.
Б: Човече, ти би завидео слепцу на псу водичу.
А: Пази, на псу не бих завидео јер псе не волим, али на цвиџама...

4
20 : 3
  1. Dobre kerove imaju slepci. Pravda za nas normalne!

    +

  2. Сасвим пристојно. Преузео сам пар израза могу ти рећи. Само цепај!

  3. Ко ти је дозволио да узмеш овај наслов, аа?
    Остала ми упечатљива ова речененица док сам чито "Тесла, портрет међу маскама", препоручујем :)+++

Najnovije definicije

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.