Prijava

Upravo sam probala Chipsy štapiće, novi ukus, slano-kiseli mix. Ako se meni, kao ljubitelju slanog i kiselog u svim mogućim i nemogućim kombinacijama ovo zgadilo, nemojte da probate.

uz'o od ortaka par tih štapića, kao da probam, ubilo mi apetit za ceo taj dan.
A kad neko spomenu hagis, želudac mi je napravio trostruki salto mortale. Ubedljivo najodvratnija stvar koju sam probao. Posle samo jednog zalogaja sam peglao pola sata. Možda je samo bio loše spremljen, ali ne znam šta treba da se desi da opet samo pridjem stolu na kom se nalazi jebeni hagis.

U nekom nazovi Grckom restoranu u Londonu narucila specijalitet kuce. Dobila sam nesto kao crni ljigavac. Izgubila 10 godina zivota. Nikad vise.

Takođe u nekom grčkom restoranu, neka piletina šta li je....verovatno je bio golub sa gradskog trga. Moja drugarica "dobila" trovanje....

Upravo sam probala Chipsy štapiće, novi ukus, slano-kiseli mix. Ako se meni, kao ljubitelju slanog i kiselog u svim mogućim i nemogućim kombinacijama ovo zgadilo, nemojte da probate.

Slazem se, pored svega sto sam probao, ovi novi Chipsy stapici i slatko-slani i kiselo-slani su medju najodvratnijim.

Ima i ono govno stapici sa kremom. Ono je za peglanje.

Свака торта у којој је кора сивоњски дебела.

Pola neke bube koja mi je ušla u sendvič na pecanju. Kad sam zagrizao sendvič prvo sam osetio neki čudan odvratan ukus, a onda video pola bube u sendviču, bubašvaba ili tako nešto, bila je neprepoznatljiva u tom stanju. Svaki put kada gledam Bera Grilsa setim se tog nemilog dogadjaja.

Pojela kravlje oko, dva dana nisam mogla da dođem sebi...

pre sat vremena,opao šećer,pa morao da pojedem neke praline buđave...žasu jebeni.

Било је то пре 3 године у Лондону. Пробао сам њихов, ако се тако може назвати, џем. Они то мажу као ми паштету или било шта друго на хлеб за доручак. Када сам то хтео да пробам Енглези су ми рекли да пробам само мало (једва да лизнем) јер је много горко. Ја пошто сам хтео да се јуначим, узео сам целу кафену кашичицу тога. То је нешто неописиво. Грло ми се стегло, укус је био одвратан, а нисам осећао ни да ћу повратити. Просто сам 2 минута стајао тако и правио гримасе док ми је то клизило кроз грло. Укус сам осећао још једно 2-3 сата.
Тренутно ми куће стоје две тегле "енглеског џема" на полици у кухињи и подсећају ме када год помислим да је нешто одвратно да се сетим њега.

остриге или неки тако морски курац не знам тачно али је гадно у пизду материну

Umal da probam rolovani kurac od bika. I bilo mi čudno nešto.

Jedan EKSTREMNO masan burek u restoranu "Slobodni um" na kampusu. Toliko je bio masan da ga nisam uspio pojesti cijelog iako sam bio gladan ko vuk. A ono što sam pojeo bilo je dovoljno da me stomak zaboli i da utripujem da ću dobiti napad pankreasa. Srećom, preživio sam.

znate šta je popino prase? ona mala zeljasta biljka što ima ono bodljikavo sranje što vam se zabode u čarapu
kad sam bio klinac i kad smo se igrali rata, dok sam se skrivao, vetar mi je to naneo pravo na usne
i ja umesto da sklonim rukom ja dunem i uđe mi u usta
10 min je blejalo u mojim ustima i grlu ali nisam mogao da izvadim
tri dana sam pio po 2l jogurta kako bi se razblažilo i kako bi se razredile eventualne bakterije

Kuvana pileća kožica u paprikašu, umalo da povratim za stolom. Od tad žena skida kožu piletu čim ga sprema za hladnjak, skuvamo i dajemo Uni boxerki, ona je obožava.

Džigerica. Jednom sam povratio kada sam uzeo samo zalogaj. Jednom sam pojeo mušicu, za opkladu, ali to mi uopšte nije bilo gadno.

Чипс са укусом аргентинског бифтека. Како налазе те укусе није ми јасно. Још само фали укус шталског миша мекињаша у сосу.

Мени је гори онај са укусом киселих краставаца.