Prijava

У јес' стварно! Не замери ми жено, од ране зоре сам нањиви. И то без трактора :(

Дај петнес комада, нек иде живот!
Може и више ако стане, али не преко двајес

Добро, долазимо у недељу! Отвор'те капију око подне
Јао зељаница п_п

Пу јеботе Роки, каква су ти то жута слова?! Шта се ради са њих?

Не претискај, можда је нека прехлада, вирус или батерија нека.

Ne otimajte mi seljaci sa moe teme!

Жутица бре! Комаминирали нам тему! Дајте каранфил ил' како се већ зову они шатори!

Немамо каранфила, може л' детелина?
Спречава и она ширење заразе!

Село! <3
Метар мога села, Америка цела!
http://www.youtube.com/watch?v=Nny-9bU7xL8
Погледајте клип, нећете се покајати, село моје љепше од Париза...
Волим бре да одем тамо и да купим шљиве, пластим сено, прикољем које јање, ватам рибу, јурим жемске, седим у 'ладу, грицкам травке и циркам ракију... Али баш волим...
Планинска села > равничарска села
Имам фамилије и у једнима и у другима... Ал' план'на је план'на...
Имам борјак, преко 3 хектара, 5 воћњака, 2 њиве од 50ак ари (обично курузе сејемо), ливада имамо преко 10, површину им не знам, знам само да 'ранимо и комшијске краве колико сена испластирамо, веровали или не, начи неких 20ак укупно, целу зиму истерају са ливадским сеном...

Ajoj, djeco mila, velka muka me snađe. Ošinu mraz preko voćaka i napravi belaj veliki. Još se ne zna kolka će bit šteta. Uglavnom, moraće da se pravi veliki rez u budžetu da se nadoknade eventualni gubici rakije. A svi znamo da brez nje ne mreš ni tugovat, nit slavit.

Kad popijem pivo flaše slažem pored jareće lobanje da me ne bije maler.

http://www.dodaj.rs/f/w/1j/AYDR1v2/20070416225606658631.jpg

AHAHAHAHAHAHA LEGENDO

ахахаахахаха моћна слика. Свиђа ми се ова тема за прелџије , да имамо и ми ђе да се разонодимо.

Odo' okopat šljivik valja mi ove godine rakiju od čega ispeći, kad udare snegovi volim s' tastom zaliti i o politici pričati još ako noge potopim u lavor Bog da me vidi. Moram požuriti 'oće vreme!

Krivo mi samo što nisam imao bolji telefon da slikam, bilo lepo letnje veče dajebeoca, kod jednog prikana izneli tv i koju gajbu u dvorište, na tv-u prenos lige šampiona, ma de ćeš lepše.

Koliko vidim lole, po mojoj slobodnoj proceni, ovo tvoje je motor od rakovice 60 ili 65.
Mogu da ti nadjem dobrog majstora za nju!
Jos malo pa ce vrsidba psenice a nemoz odvuci brez karaktora

Добро је ово имат трактор , ја морам да плаћам једнога чоека сваки пут кад оћу њиву да поорем.

Имам борјак, преко 3 хектара, 5 воћњака, 2 њиве од 50ак ари (обично курузе сејемо), ливада имамо преко 10, површину им не знам, знам само да 'ранимо и комшијске краве колико сена испластирамо, веровали или не, начи неких 20ак укупно, целу зиму истерају са ливадским сеном...

Sad kad je došla nova vlast trebali bi prvo tebe da pretresu. Odakle vam sve ovo? Držite površinu veličine ko pola mog grada....to za vreme Tita sigurno niste imali! Da se ja pitam ja bih vas procesuirao, da dokažete ovolku imovinu!!!