Kako glasi poslednji SMS koji ste dobili?

  1. Ma nemoj da se nerviras,bice bolje drugi put!

  2. Aj pokusacu, jos se moram spremiti i vecerati.

  3. Jebo te dolazis li ti?!

  4. Jao,Dmitre sreco,kako mi nedostajes!Kako si?Sta radis?

  5. Kupio sam S, to je premalo... Znaci ako Branka stane u ovo
    ja cu... Ultra je maleno
    _______________________________
    hahahahaha, bas zanimljiva poruka :)

  6. Evo sad sam primio poruku od starijeg brata:
    Cao!Sta radis?Kako je u Beogradu?Jesi li se privikao na nocni zivot?

  7. "Drugi najznacajniji Argentinac posle Chea - Cattaneo, asta siempre! :) Sinoc na Kalisu, all night long. Auuuuu"

    super tema! (nisam neki forumash, pa nisam video ni ovu ni ovakve ranije)

  8. Prebacio me harko

  9. Sutra istice period za koriscenje usluge SOS kredita. Vas Telenor

  10. ne mogu imam decka

  11. Zevonja, logičan odgovor na to glasi "Đe može jedan, mogu i dva.".

  12. Ma evo sedim sa drugaricom. Cujemo se za pola sata, sat, oke?

  13. Spawao sam, sad sam se probudio. Sta ima nowo? Xey, mozda dodjem gore, al bi htela da se widimo? kisssssss

  14. Laku noc malena...Ljubim te

    Taj mi nije decko,da ne dodje do zabune...:D

  15. "Izbacila me sa latinskog...a tek treci dan u skoli..."

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.