Prijava

Прво, извињавам се ако сам омашио подфорум...

Елем, да ли бисте били са неким, а да тај исти не поштује музику? Значи, ја слушем реп, хип-хоп и то, али поштујем (иако сам раније слушао, али то је већ небитно) корене рока. И заиста ми је дебилно и надам се да ће бити крај света кад видим да онај дерпе Џастин Бибер има 160 милиона прегледа (http://www.youtube.com/watch?v=kffacxfA7G4) на Јутјубу, и да је то најгледанији видео, а да ''краљ'', тј. Елвис само милион и 600 хиљада (http://www.youtube.com/watch?v=tGfcf1acU1I)? Или нпр. Стонси имају само 15 хиљада за песму коју желим да ми свирају на сахрани (http://www.youtube.com/watch?v=RLjuL16q5Lg).
Да скратимо, да ли бисте могли да будете (тј. не да будете, то је оке, него их нон-стоп спомиње и то... А јебем ли га, сконтајте) са неким ко обожава оне фегете Токио Хотел, Џастин Бибера и те педерчине, а притом не зна ко је Елвис, ко су Стонси, етц.?

Muzika uzima veliki udeo u svakodnevnici svakog iole normalnog čoveka. Ljudi koji žive bez muzike, ili su ludi, ili glupi. Muzički izbor je nešto što u širem pogledu definiše naš karakter i personaliti. Sa druge strane, koliko god on bio specifičan, muzičko obrazovanje je, pak, vrlo neophodno za mentalni razvoj na ovom polju, valjda zato i postoji predmet u školi, koji većina ne jebe ni tri posto. Neko ko poznaje i ceni muziku, APSOLUTNO NE MOŽE da ne zna za Elvisa, Džeksona, Marlija, etc. Onda taj čovek nije muzički obrazovan. Pravi poznavalac muzike poštuje SVE muzičke pravce, i analizira ih objektivno, a doživljava subjektivno, što se valjda naziva muzički ''ukus''. Bez obzira da li je to drug/devojka na duže staze, u takvom slučaju moj odgovor bi bio jedno veliko NE.

Ја до овог тренутка нисам знао ко је и шта ради овај Биберче (иако сам видео негде његово име).
Жао ми што сам кликнуо на плеј, лепо је било живети у незнању.
А за овај твој проблем - нисам паметан.

Од бирача нема јебача, али мисли да би општење са неким од фанова Џастина Бибера могло да се сврста под педофилију.

Моја девојка слуша Енигму и неку Енија,или тако неко говно....неки амбијентал,и слажемо се већ годинама...е да,воли и Беби Дол,серем јој се у избор...али ја сам нови овде,не питам се превише :))))))))))

Ovako ja razmisljam o tome: normalno je da Biber ima vecu popularnost na jutjubu, jer je jutjub medij njegove generacije. Kao poredjenje, normalno je bilo i da Stonsi imaju vece prisustvo na radiju sezdesetih i sedamdesetih, nego recimo mnogo kvalitetnija Bahova muzika. I na njih su gledali kao na "pedercice", jer su bili mladi i oblacili se drugacije, imali frizure "k'o curice", a setali su naravno najbolje ribe, bas kao sto ce i Dzastin da ih seta, ako vec nije poceo. Mlade pop zvezde mogu da shvate samo ljudi koji su trenutno mladi, jer to je deo njihovog zivota. Seti se sta se pricalo o M. Dzeksonu osamdesetih, pa je sad postao legenda.

Добродошао!
Немој да дефинишеш Чак Нориса и фејс, не воле то овде, само да знаш. Добићеш гомилу минуса, исто и за Милку Цанић.
:D

У бре, Чеву, претера га, ја кад сам рођен, Џексон је већ почео са избељивањем. Дај неки свежији пример. :)

Избељивањем :)

Не, не, за једнодневно општење ми не смета уопште, то је по фазону трснеш и одјебеш. Али на дуже стазе? Значи да слуша само та говна и ништа друго?

Проблем представља ако она или он ту песму виде као мотивацију да раде у ритму.

Замисли лепо се скинете а она или он пусте Синана јер има добар ритам - накратко упропасти атмосферум ал' ако си пијан/а кога брига....

Ja sam našla savršeno slažućeg uz mene. :)

(mana mu je samo što svira gitaru:D)

Da. Pod uslovom da mu je to jedina mana.

Hahaha stvarno je derpe ovaj Bieber. :)