Банован/а си 17

  1. banovan si jer se povlačim iz upotrebe..istek'o rok :-))))

  2. Banovan si jer si odavno neupotrebljiv!;-)

  3. banovan si jer nisi covjekoljubiv

  4. Banovana si jer je to istina-ja sam ženoljubiv!

  5. banovan si jer si ima dobru ideju

  6. Banovana si ja uvek imam dobre ideje!

  7. banovan si jer ih nikad nisi sproveo u telo

  8. Banovana jer ne turam svašta u moje telo!;-)

  9. Banovana si, jer se smejem tvojoj lapsus scriptae.

  10. banovana si jer je s namjerom

  11. Banovana si jer ne deluje kao da e s namerom

  12. Banovan si svesnom namerom.

  13. banovana si jer nisi svesna svoje nesvesti

  14. Banovana si, jer nisam nesvesna svoje svesti.

  15. Банована си полу-свесно :)

  16. Banovan si kroz izmaglicu. :)

  17. Banovana si sa anestezijom...

  18. Banovan si, jer bih volela da je jedina anestezija ona koju primih kod zubara.

  19. Banovana si jer ja sutra idem kod "čika Zube".

  20. Banovan si jer si opet došo!

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.