Prijava

Ма кул је, нема фрке. Мрзим и ја те "јеси Србин, ниси Србин" зајебанције. Него чудно ми знаш мало, шта да радим...

Иначе, јел планирају Ол Блекси да изводе Хака денс на СП?

Ol Bleksi su NZ ragbi repka, fudbaleri su Ol Vajts :)
Ne znam, stvarno da ti kazem - interesantno pitanje. S obzirom da svi NZ timovi rade Haku, ne vidim zasto ne bi i Ol Vajtsi. Samo Brazilu da uzmemo bod, posle je laganica :)))
Inace, najslabiji smo tim na SP...

Нисам знао то, мислио сам да је назив за све "Ол Блекс"

Нисте најслабији, бољи сте од С. Кореје бар...

Tesko, brate. Mi smo se plasirali na SP tek u dodatnoj tekmi, pobedili smo Bahrein sa 0:0/1:0.
Znaci, zurejzi za pobedu nad Bahreinom je bio da ti ne pricam :)))
Cilj nam je da osvojimo bod. Ovo nam je drugi put na SP, (prvi put smo izgubili sve tri u grupnoj fazi, osamdes' druge).
Tu smo negde sa Farskim ostrvima.

Che-Vu Brankovic. :)))

Svi smo mi deca doticnog :)))
LM, cenim da smo mnogo jaki i da i trebalo da prodjemo u cetvrtfinale, (i da, ovaj put kad kazem "MI", mislim na Srbiju. Moze mi se :))). Iznendaio sam se kad sam cuo da smo 15. u svetu, to je bre nesto!

Lopta je okrugla.

Trebali smo da zakazemo prijateljsku protiv Severne Koreje, pogadjajte za koga bih navijao :)

Ja navijam za Švabe, Engleze i Oranjeze, uprkos tome što mi je ćale otres'o kevu na teritoriji Srbije, plus se ja rodio i živim u istoj. Jebiga, možda sam lud al' teorije nema da navijam za ekipu u kojoj igra Marko, d stručni konsultant, Pantelić. A plus, Bastjan Švajnštajgaaaaa ima najkulje ime, jes da je ružan k'o kopačka odozdo. :)

Обожавам Марка Пантелића. Једном, у неком интервјуу на СОС-у, док је причао о Звезди и Србији, човјек је плакао и тресле су му се руке. То није могло да се одглуми. Још нешто, дечко није глуп секунде једне, током тог разговора је неколико пута успио да састави просто - проширену реченицу. И још нешто: паљевина је. Паљевина, само таква. Требају нам такви. Осим њега, паљевина је и Јовановић, али код њега ми се не свиђа то што је мало већи сељак од Пантелића :-)

...е, а сестра ми је купила ону мајцу ктратких рукава са великим грбом ФСС с предње стране, у питању су оне мајце што их носе на припремама кад не тренирају. Спавам у њој.

Евомене, драго ми је да има још паљевина за репретентацију као ја :)

Није ствар у Пантели, не навијаш за играча, него за тим. Људи не схватају да је он паљевина која својом жељом повећава и жељу другим играчима.

С друге стране, имам неки осећај да ће жешће да га прокења у Африци.

мало већи сељак од Пантелића

ahahaha, jebo te, ja ne mogu da verujem da postoji veći seljak u našoj reprezentaciji od ovog Pantelinja :)

Људи, Лане није љаксе, ако сте га слушали пре пар недеља на СОС каналу, знате да се прилично добро изражава. Баш је кул лик.

Иначе, у тој емисији су читали мејлове гледалаца и ја послао питање: "Јел си као клинац више волео репрезентацију или клуб за који си навијао?" и ови прочитали, а Лане каже "Увек ми је репрезентација била на првом месту.".

Лане није љаксе,

ja i dalje mislim da je Pantelinjo najveća ljaksa...a još veća je i ova degeneričina s b92 koja mu je dala takav nadimak.

a još veća je i ova degeneričina s b92 koja mu je dala takav nadimak.

Ко?

Ма нека је љаксе, и ја сам љаксе :-)
Зато ми је и драг. Ставио сам на свој профил на Фејсу његову слику

Ко?

Valjda onaj Šaranović, povraćalo mi se od njihove najave za Ajax-Juventus, dva Brazilca Dijego i Pantelinjo, valjda beše :)

Jovanović je kul, ne mislim da je ljakse.
Peki, bre, pa nisam toliki tenkre da zbog jednog igrača ne navijam za tim, to sam čisto rekao da zapržim čorbu. :)
Navijaću ja za naše pomalo, nije da neću, al volem Švabe. Još da igra Tomas Hiclšperger, uuuuuu...i on ima do jaja ime. :)

Valjda onaj Šaranović, povraćalo mi se od njihove najave za Ajax-Juventus, dva Brazilca Dijego i Pantelinjo, valjda beše :)

Аха, знам, сад сам се сетио.. То је стварно било глупо...

Мада оно Марко Ван Пантелар је добра фора :)

http://www.youtube.com/watch?v=KenLmGmOzi0

:)))

Jovanović je kul, ne mislim da je ljakse.
Peki, bre, pa nisam toliki tenkre da zbog jednog igrača ne navijam za tim, to sam čisto rekao da zapržim čorbu. :)
Navijaću ja za naše pomalo, nije da neću, al volem Švabe. Još da igra Tomas Hiclšperger, uuuuuu...i on ima do jaja ime. :)

Није фер људи, знате да сам пријемник када су овакве теме у питању. :)