Prijava

Ma to jedu govna, nickname...ne mogu u ovoj fazi da nas izbace, pa da ubace Irce, ne bi ljudi mogli da se sakupe i logistički organizuju put.

Što se onih "navijača" tiče ništa se bolje nije moglo očekivati od idiota koji na pripremnoj utakmici u Austriji, protiv ej čak Novog zelanda skandiraju:
"Ubi Šiptara" i "Ratko Mladić".

"Što se onih "navijača" tiče ništa se bolje nije moglo očekivati od idiota koji na pripremnoj utakmici u Austriji, protiv ej čak Novog zelanda skandiraju:
"Ubi Šiptara" i "Ratko Mladić"."

Baš tako.

Čuo sam da je jedan lik što je ušao na teren bio pijan k'o letva. Organizator bi trebao da snosi posledice, a ne mi.

i pijan i bele čarape nosi :)

Bijele nosio?! Aauuuuu......

Ма то су глупости. Та новина која је то објавила је нешто на фору нашег Курира.

Ljudi to su gastosi, oni niti imaju nekakav mentalitet, niti ne znam ni ja sta...
Koliko god da grupe iz Srbije pokusavale da odmaknu malo reprezentaciju od ovih kokardi, beretki, subara, bojenja lica, to ovi indijanci useru sve..

Tako je bre, da se ja nesto pitam, ja bih sve te gastose uza zid, pa usranom motkom :)

Gledajte i ucite se, ovako se igra igra zvana "fudbal":

http://www.youtube.com/watch?v=Kdxer8RetMI

Mi imamo Shaneta
Shaneta
Shaneta
Mi imamo Shaneta
Gde je vama

Aj sve, al' što mokasine nosi........

kizo
Bijele nosio?! Aauuuuu......

Aha, ima ovde na posterima, lepo se vidi :)

Чекај Чеву, ти си ладно навијао за НЗ против Србије, само зато што живиш тамо?

A ti si ladno navijao za Srbiju, samo zato sto zivis tamo?
Nisam, navijao sam za NZ zato sto smo NAJJACI :)))

Che-Vu
pre sekund!

A ti si ladno navijao za Srbiju, samo zato sto zivis tamo?
Nisam, navijao sam za NZ zato sto smo NAJJACI :)))

Ahahahahahaha, ja sam do 10 minuta navijao za naše, a posle toga za Novi Zeland iako Novi Zeland ni na karti nisam video :)

Не, ја сам навијао за Србију зато што сам Србин. Дакле моји ћале и кева су Срби, бабе и деде су ми Срби.

Немој погрешно да ме схватиш, нисам ја неки патриота, али навијати против репрезентације своје земље је жешћа глупост.

Pa ja i jesam navijao za reprezentaciju svoje zemlje.
o.O

Чекај, ти си рођени Новозеланђанин?

Peki, prijemnik si, loži te Če :)

Па јебига, пријемник или не, али овакве ствари схватам озбиљно...

Ne, ali nisam ni rodjeni Srbin. Ziveo sam u Srbiji jedno vreme, nesto krace nego sto zivim ovde. Tako da, na utakmicu sam gledao "sa ograde", sa tom slobodom da mogu da izaberem da navijam za kvalitetniji tim.

Brate, pusti me da slavim, koji ti je, BRE! :)))
Naravno da se ne radujem porazu Srbije, ali ono - prijateljska tekma, zar ne vidis smesnu stranu cele situacije? Brate, N O V I Z E L A N D, ono, jel treba flomasterom da ti nacrtam koji je to trip za nas? Zamisli da Srbija pobedi NZ u ragbiju, koliko bi imala svako pravo da nam pomera bulju od zajebavanja, onako do besvesti?