Фудбалска репрезентација Србије

  1. A taman se ponadam da ću uspeti jednu utakmicu do kraja da pogledam kad ono...

  2. i ima ih si sa većim dometom, eto sve su blokirane na 300 metara, šta lupetate koji kurac

  3. Sajta Blica pod jakim hakerskim napadom!
    Sajt Blica nalazi se pod izuzetno jakim hakerskim napadom i za sada se dobro drži.

    Ako se pojave problemi prilikom učitavanja, molimo čitaoce za strpljenje i unapred im se zahvaljujemo na čitanosti.

  4. INACE I B92 MI SLABO OCITAVA IZGLEDA ROKAJU SVE OSIM VUKE LOL

  5. Не знам је л' тачно, набасао на нету:

    Лице са десне стране је Иса Бољетинац, шиптарски терориста са почетка 20. века, познат по изјави ''Косово ћемо прекрити костима Срба''.

  6. Jebiga, sranje ovo ispade, manji neredi i kraj. Ili nek se nista ne desi, ili nek ulete navijaci i igraci i policija i svi ih zajedno rastave od zivota i onda novi rat aukurac. Ovo je... meh

  7. шиптарска гамад, скроз реална спика да је неко са типа клупе њихове управљо дроном, а реално одговара им ово максимално.

  8. ИНАЧЕ СВИ СМО ВЕЋ ЗАБОРАВАЛИ НАЈБИТНИЈУ СТВАР А ТО ЈЕ ДА СМО ДО ПРЕКИДА ИГРАЛИ КО ПОСЛЕДЊЕ ПИЧКЕ НАЧИ НАШИ ФУДБАЛЕРИ ГОВНАРИ ЈЕБЕНИ НЕСПОСОБНИ

  9. Definitivno su nam se usrali u usta. Na ovom primeru lagano možemo da vidimo kako smo izgubuli rat. Evo hakeri obaraju sve redom, a mi se kurčimo kako smo neko i nešto, go smo kurac na svi poljima.

    NAPRED DJOKOVITJU SRBSKI SINE TI SI NASH PONOSS!!!11111111

  10. i ima ih si sa većim dometom, eto sve su blokirane na 300 metara, šta lupetate koji kurac

    aj ne jedi govna, blokirane na 300m, kako ces blokiras radio signal jebem te glupog. kazu do 300m mozes da prenosis ril tajm sliku sa kamere, mozes da upravljas i sa vece razdaljine.
    sta seres ko da si nekad video ili upravljao ovo.

  11. Sad treba ova ćelava glava šiptarska da se traži oko stadiona

  12. Jesu ustvari nas okupirali sad rusi i albanci?

  13. celte plati pa se klati
    više para više muzike
    ima i kvalitetnijih dronova što znači i bolji kvalitet svega toga

  14. zaboravio sam. ovom dronu mozes da das gps putanju kud da ide i na kojoj visini, da obleti i da se sam vrati. verovatno su tako oco odradili, ne mora uopste da bude upravljano sve vreme.

  15. I Kurir napadnut bio, na naslovnoj bleji (video za trenutak pa me izbacilo) "DRONOM UPRAVLJAO NEKO IZ LOŽE!"

  16. NE PODRŽAVAM NASILJE
    al treba ovim šipcima pičku polupati, ovom ćelavom dvaput

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.