Фудбалска репрезентација Србије

  1. Ako je ovo tacno, kako je moguce da odu a npr. delegat odluci sutra da se nastavi....
    http://www.mozzartsport.com/vesti/albanci-pobegli-na-aerodrom/86829

  2. imamo neki projekat na poslu sa bas ovim dronom da snimamo, ne radim licno ja, al znam sta sve moze. manje vise.

  3. Letilicom upravljali Albanci iz lože stadiona ... HAKERSKI NAPAD NA KURIR: Prekid trajao skoro 10 minuta!

    Samo još fali da se javi "Treće Oko" i kaže kako je ovo početak III Svetskog lololo:)

  4. Realno posrali su se po nama, nemam pojma šta se dalje događa al USRALI SU NAS, kreativni su nema sta

  5. ne slusate me. ovom konkretno dronu moze da se da gps putanja, i sam da izveze, bez upravljanja.

  6. Ima moj drug dron, dron ima kameru na sebi i vidi se đe leti, domet po vedrom danu oko kilometar.

  7. PUTINE DAJ NAM CEPELIN

  8. dobro je celte skontali smo da si upravljao dronom aj oladi sad malo

  9. Jel mozete da odete na sajtove kurira, blica, monda ? :d

  10. Jel mozete da odete na sajt kurira, blica, monda ? :d

    Не.

  11. dobro je celte skontali smo da si upravljao dronom aj oladi sad malo

    aj sisaj ga. pricam kako je sasvim lako da se ovim upravlja i van stadiona, da okrene krug, ne mora da je neko tu iz loze ili stavec vozi.

  12. HAHHAHAHAHAHAHHAHHA DOJAJA

  13. celt
    ne slusate me. ovom konkretno dronu moze da se da gps putanja, i sam da izveze, bez upravljanja.

    Што не слушате чојека? Има пројекат на послу и то, разумије се.

  14. Kako "Blic" saznaje, u vrhu SNS veruju da su na ovaj incident na tribinama Mikića podstrekivali pojedinci iz Fudbalskog saveza Srbije i uprave FK Partizan.

  15. Dok je Predrag Strajnić, reporter RTS-a, na tribinama stadiona Partizana razgovarao sa gostima o prekidu utakmice, Mikić se probio do kamere, sve vreme uzvikujući uvrede na račun Aleksandra Vučića, premijera Srbije.

    Kako "Blic" saznaje, u vrhu SNS veruju da su na ovaj incident na tribinama Mikića podstrekivali pojedinci iz Fudbalskog saveza Srbije i uprave FK Partizan.

    ови напредњаци су апсолутни хит

    колико болестан мозак мораш имати

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.