Фудбалска репрезентација Србије

  1. balkansko poluostrvo definitivno krivi prostor i vreme

  2. Е ја нисам гледао ово уопште, каква је била текма, да ли би им мунули који гол и колико је навијача улетело?

  3. каква је била текма

    sranje

    да ли би им мунули који гол

    tesko, ponavlja se opet ista prica, ne znamo drukcije da iznesemo loptu sem preko jebenih bekova a i oni numeju

    колико је навијача улетело

    par komada, nista strasno

  4. realno, sledeci rat velika srbija - velika albanija
    upamitite OVAJ POST PICHKE

  5. http://i0.wp.com/inserbia.info/today/wp-content/uploads/2014/10/Albanija-zastava.jpg?resize=527%2C352

    vidjeh da je neko pitao ko su ovi, dakle Mirko Cvetkovic sa slike im je neki političar valjda prvi ministar ili premijer 1912, avridž šipac je nešta tipa vojvoda stigao je da se svađa i sa turcima i sa kraljem i sa komunistima. Neam pojma kako se ko zove.

    Edit evo izbacio b92
    http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2014&mm=10&dd=14&nav_id=911676

  6. hahaha a realno lichi na mirka prepodobnog

  7. Хвала Робине Шломо, сацам погледао снимак туче, пар људи улетело, ништа страшно ИДЕМО ПЛАТИНИ ДАВАЈ ТРИ БОДА И СУСПЕНЗИЈА ЗА ШИПТАРЕ, ДА СЕ КФОР ПОВУЧЕ С КОСОВА И ОБАМА ДА ДОЂЕ ДА СЕ ПРЕКРСТИ У ГРАЧАНИЦИ МАМУ МУ НЕВЈЕРНИЧКУ ОН ЈЕ СВЕ ОВО ЗАКУВАО СИГУРНО

  8. Па кад већ Јермени, не играју са Азербејџанцима, Гиблартар са Шпанијом, требало би и ми да тражимо да не играмо са Шиптарима. Толико пута смо играли са Хрватима па се ништа није десило, само са овим шиптарским дивљацима. После свега, најреалнија одлука УЕФА-е би била да се обе утакмице одиграју без присуства публике.

    Нису само јасни ови ботови којима више смета што се неко назвао Вучића педером, а не виде пропуст полиције. После овог скандала са братом шиптарског премијера, Стефановић мора да да оставку. Негде сам видео коментар где се пита шта би било да је овако била убачена бомба. Нама се у Србији поред огромног обезбеђења несметано шета група добро организованих Шиптара. Па кад су успели нешто овако да убаце на стадион, и поред (наводно) јаког обезбеђења, па за њих би постављање бомбе на Зелењаку био мачји кашаљ.

    У сваком случају, ово је пораз државе, велики Вучићев и Стефановићев аутогол, јер је од наше полиције мала група Шиптара направила будале. А ако, не дај Боже, УЕФА донесе неповољну одлуку по нас, могло би свашта да се деси на дербију у суботу.

  9. Тебра, требали су да падну после поплава па нису, нема овде разума, одавно је спаковао кофере и уватио бус за Арад

  10. Ej, ali oni se raduju prekidu meča, reci koja beda.

  11. Mislim da je pravo vreme da se navijači ujedine na derbiju, ako ništa onda zbog ovog sranja sada.

  12. Усташе свршавају.

  13. Vas što likujete što su nas šiptari "izjebali" ili "istrolovali" treba tući kuvanim motkama po bubrezima.

  14. Niko ne likuje zbog toga retarde.

  15. Realno, ne da su istrolovali.... nego ludilo. Skidam kapu... koliko mi sve ove godine karamo hrvate, toliko su nas siptari posrali zadnjih niz godina.
    Jos plus na netu kako su organizovani i vec stvorili sliku kakva im odgovara

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.