Фудбалска репрезентација Србије

  1. Čak i index napisao da su šiptari izazvali sranje

  2. Bilo je, obrni par (desetina?) strana nazad.
    Jbg

  3. А добра је ствар што су овако боцнули и ЦГ и МКД и што је можда и најбоље ГРК, мсм Грке још понеко и слуша. Ако ико из ових држава уопште буде хтео да реагује.

  4. Svako ko misli da je ovo neka "pobeda" albanije je totalni idijot.Ej bre oni slave prekid meča ko pobedu a brat premijera im se igra sa helikopterom koji nosi zastavu velike albanije
    totalni lol

  5. Elem da postavim još jednom ova nadrealna četiri komentara
    http://i.imgur.com/DhNLZsS.png

  6. U pravu si Dušane.
    Zamišljam scenu, da su recimo naši navijači uradili istu stvar, isti ovi retardi što govore da su Albanci nešto objasnili, govorili bi kako smo mi slepci da smo uradili isto.

    Jebote, i kad drugi prave sranja ima debila koji postavljaju pitanje tipa: zašto smo toliki primitivci.

  7. Zamišljam scenu, da su recimo naši navijači uradili istu stvar, isti ovi retardi što govore da su Albanci nešto objasnili, govorili bi kako smo mi slepci da smo uradili isto.

    Истина. Код нас буја аутошовинизам.

  8. Ajde jbt šta ste bed luzeri kao jadni su, izjebali su nas na finjaka i to je tn kao sad smo mi gospoda a da smo mi to uradili bilo bi jbt koji smo hyper trolo nejšn ajde bre bežte aviridži

  9. Биће рата између нас и шиптара. То само будала не може да види. А када до њега дође, Шаћирија ће болети курац да ли си ти троловао ове вечери, да ли си се ''издигао изнад ситуације'', да ли си био ''кул'' и да ти је цео Балкан ''лолана''. Рокнуће те, ако му се нађеш на нишану.

    ЖИВЕЛА МАЈКА СРБИЈА, ЖИВЕЛИ СРПСКИ ХЕРОЈИ 1912-1918.

  10. Код нас буја аутошовинизам.

    Pa to.
    Kod nas ima pun kurac mase koja osuđuje Đokovića jer pokaže tri prsta kad pobedi.
    Kao slepac, kao stalo mu je do Srbije a živi u belom svetu.

    Masa je ovde u teškom kurcu, i ovo je jedan od mnogobrojnih primera

  11. Хахаха Запата се усро. Чекај бре лепи, прво је Бујановац на тапету па Врање. Стрпи се, доћи ћеш и ти на ред.

  12. Zaрata
    Биће рата између нас и шиптара. То само будала не може да види.

    Nažalost, od ovakvih govana sa fudbalskih utakmica masa stvari kreće.
    Sirotinji sport nije pitanje zabave, SIROTINJI JE SPORT PITANJE OPSTANKA

    ЖИВЕЛА МАЈКА СРБИЈА, ЖИВЕЛИ СРПСКИ ХЕРОЈИ 1912-1918.

  13. Tibore obriši post svoj zadnji sa ZABO GABORA, zakuco si temu jebote!!!

  14. Запата је потомак четири узастопне генерације бораца. Редом комита-комита-партизан( а јебига рачуна се лол) - борац 1999. Није му у генима да се усере.

  15. ЖИВЕЛА МАЈКА СРБИЈА, ЖИВЕЛИ СРПСКИ ХЕРОЈИ 1912-1918.

    АМИН

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.