Фудбалска репрезентација Србије

  1. Nije problem što je uletela zastava. Jebo to.
    Problem je što je onaj šiptarski igrač kreno da se otima. Kao da je ta zastava njegovo vlasništvo.

    To je provkacija a ne dron. Jebeš dron

  2. dobro sad, fora je bila ok al ništa spektakularno

    znali su da će upaliti i prošlo im je, ne menja činjenicu da su klasičan ljudski talog

    rekoše nemci za Mišića davne 14.

  3. https://www.facebook.com/photo.php?fbid=718437504915647&set=p.718437504915647&type=1

    хаха како нас јебу мајко мила, гол не умемо да дамо, и онда направимо скандал уместо да шиптарску инцестну ружну гамад подеремо на терену и љубазно дрона предамо делегату или коме већ. ми смо говна. мрзим се у овом тренутку. ми гол не можемо. буквално. ми не можемо да постигнемо гол. да се то десило ништа овог не би било и накантали бисмо их головима у игри и мрш кући. крај.

  4. Problem je što je onaj šiptarski igrač kreno da se otima. Kao da je ta zastava njegovo vlasništvo.

    Dobro... to je okidac..
    Realno, sta bi oni? Da pustimo da napravi par krugova i odleti :D
    Videlo se da nije imao nikaku zlu nameru ovaj nas.. ko ni Divac onomad.

  5. ne kapiram referencu na mišića luče, moraćeš plastičnije da mi objasniš jbg

  6. САМО ЉУБАВ МЕЂУ НАРОДИМА КОЈИ НАС МРЗЕ! МИ СМО ТИ КОЈИ СМО ГОВНА! ТРЕБА ДА ВОЛИМО НАРОДЕ КОЈИ НАС МРЗЕ!
    http://i.imgur.com/3oOfxro.jpg

  7. cer kolubara jebi nemcoa

  8. Realno, sta bi oni? Da pustimo da napravi par krugova i odleti :D
    Videlo se da nije imao nikaku zlu nameru ovaj nas.. ko ni Divac onomad

    Pa taj rad.
    Šta ima fudbaler da se meša koji kurac i da lovi zastavu. Njegovo je da igra fudbal a ne da se fajta za zastavu. Mentol

    Ovaj naš je hteo da skloni govno da može da se igra dalje.

    Fora je što je dron popušio baterije.

    Fora je što je dron popušio baterije.

    ZAPAMTITE OVAJ POST PICHKE

  9. Док ви овде водите полемике ''да ли да мрзим себе'' и ''је ли кул или није кул'' и ко је заправо ''људски талог'', ОНИ те дилеме немају. Како то јебено не можете да схватите? Јеботе, они праве слике МИ СМО ЛАВОВИ , а ми се као спрдамо, кулише смо.

    Надам се да ће нешто добро изаћи из овога, да ће се променити нечија мишљења.

  10. Е, ништа не би било да се нeка кaлашатура не огласи са својим ВРЛД ПИС срањима!

    Да, да! Бићеш, кучко, у новембру у Тирани, радићеш као проститука.

  11. Ne shvatamo ih dovoljno ozbiljno. To jeste problem.
    Realno, nas je boleo kurac i za tekmu.

  12. pustili onog šiptara sa dronom LEL

  13. ne kontam i dalje šta hoćeš reći luče, al ajde jebi nemcoa

    ok je zapata, možemo i mi napraviti koju sliku ali ne znam šta očekuješ sad od nas? niko ih ovde ne voli i svi smo svesni kakva govna su u pitanju, ne znam u čemu je problem

  14. Јебем ли га, ја се стварно после овога плашим да ће бити рата. Капирам да су 90% људи одавде избеглице, не желим и ја да будем :(

  15. није проблем што их не волите. проблем је што не волите себе.

  16. Informacija koju smo upravo dobili iz MUP-a:
    Brat šiptarskog premijera koji je večeras bio uhapšen, nakon intervencije američkog ambasadora Kirbija, PUŠTEN je i vraća se kući sa navijačima fudbalskog tima Albanije.
    VUČIĆU PEDERU!

  17. nije baš tako zapata, ali kako hoćeš

    kontam da bih i ja reagovao kao ti da su mi šiptari 30 kilometara od kuće jebiga

  18. jebem ti Ameriku.
    Sredili bi govna još 99-e. Samo su nam prolongirali bedu.

    Jebaćemo ih opet. To je neminovnost

  19. problem je sto ih ne mrzite dovoljno jako

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.